KONKURS LIPCOWY

KONKURS LIPCOWY

Trwa nasz małoleksykonowy Konkurs Lipcowy. Naszym Albumem Miesiąca, a zarazem nagrodą konkursową, jest debiutancka płyta norweskiego zespołu Galasphere 347. Aby wygrać egzemplarz tego wydawnictwa należy do 31 lipca br. odpowiedzieć na dwa pytania:

  1. Muzycy wchodzący w skład Galasphere 347 wywodzą się z kilku znanych norweskich i brytyjskich zespołów. W małoleksykonowej recenzji płyty „Galasphere 347” wymieniono nazwy większości z nich. Proszę podać co najmniej jedną nazwę grupy niewymienionej w recenzji, w której działali członkowie zespołu.

 

  1. Jaką maksymalną prędkość rozwijał statek kosmiczny Galasphere 347 z telewizyjnej serii „Space Patrol”?

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do północy 31 lipca, wpisując temat wiadomości "Konkurs Lipcowy" oraz podając swoje imię, nazwisko oraz korespondencyjny adres kontaktowy.

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który w pierwszych dniach lipca otrzyma od nas album „Galasphere 347”.


Fuchs stationsongs

Zdobywcą nagrody w Konkursie Czerwcowym jest pan Piotr Aftanas z Gdańska.

Nagroda – album „Station Songs” niemieckiego projektu Fuchs - zostanie w najbliższych dniach wysłana pocztą przez wytwórnię płytową Tempus Fugit..

W Konkursie Czerwcowym zadaliśmy dwa pytania:

  1. „Station Songs” jest trzecim albumem firmowanym przez Fuchs. Proszę podać tytuły dwóch poprzednich wydawnictw.

Odp.: „Leaving Home” (2012) i „The Unity Of Two” (2014).

  1. Ines Fuchs, która na płycie „Station Songs” gra na instrumentach klawiszowych jest żoną czy córką lidera projektu, Hansa-Jürgena Fuchsa?

 Odp.: Żoną.

MLWZ album na 15-lecie