Plebiscyt na Najlepsze Progrockowe Płyty 2017 Roku

Plebiscyt na Najlepsze Progrockowe Płyty 2017 Roku

Trwa Plebiscyt portalu oraz audycji radiowej MLWZ.PL na Najlepsze Albumy 2017 Roku. W tym roku po raz pierwszy w ponad 20-letniej historii naszych plebiscytów wprowadziliśmy kilka kategorii. I tak, według umownej formuły ‘3x5 + 15’, wybierać w tym roku będziemy:

  1. Najlepszy progrockowy debiut płytowy (maksymalnie 5 tytułów)
  2. Najlepszy album koncertowy / DVD / BR (maksymalnie 5 tytułów)
  3. Najlepszy progrockowy album polski (maksymalnie 5 tytułów)
  4. Najlepszy progrockowy album zagraniczny (maksymalnie 15 tytułów)

 

Na Wasze głosy czekamy do północy w sobotę 27.01.2018r. Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi w trakcie specjalnych audycji z cyklu Mały Leksykon Wielkich Zespołów: w dwie kolejne środy 31.01.2018r. oraz 07.02.2018r.

Prosimy o nadsyłanie swoich głosów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyniki zostaną także opublikowane na naszym małoleksykonowym portalu (w dziale Plebiscyty, w którym już teraz możecie zapoznać się z wynikami głosowania Słuchaczy MLWZ w poprzednich plebiscytach).


JAK GŁOSOWAĆ?

Swoje głosy można oddawać na dwa sposoby:

  1. bezpośrednio emailowo: na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „PLEBISCYT 2017”
  1. za pośrednictwem kwadratowego okienka konkursowo-plebiscytowego na stronie www.mlwz.pl, gdzie znaleźć można WZÓR formularza do głosowania.

 

Przy oddawaniu głosów prosimy o podawanie swoich ulubionych płyt w każdej kategorii usystematyzowanych w kolejności od miejsca 1. do 5., a w kategorii „Najlepszy progrockowy album zagraniczny” od miejsca 1. do 15. 

Przy nadsyłaniu maili prosimy o podawanie swojego nazwiska oraz adresu korespondencyjnego, bowiem wśród biorących udział w głosowaniu rozlosujemy cenne nagrody w postaci płyt, koszulek i wydawnictw książkowych, które wyślemy pocztą po zakończeniu Plebiscytu.

Na Wasze głosy czekamy do soboty 27 stycznia 2018r. do godz. 24:00.


OGŁOSZENIE WYNIKÓW

               Nastąpi w specjalnych audycjach MLWZ w dniach 31 stycznia oraz 7 lutego 2018 roku. Ich początek o godz. 21:00 na antenie www.rockserwis.fm


NOMINACJE (PROPOZYCJE)

Dla usystematyzowania i ułatwienia Waszych wyborów przygotowaliśmy propozycje w poszczególnych kategoriach (linki poniżej). Uwaga! Głosować można też na płyty, których nie znaleźliście na listach propozycji. Na dany album można głosować w kilku kategoriach (np. Najlepszy Album + Najlepszy Debiut + Najlepszy Album Koncertowy).

  1. Najlepszy progrockowy debiut płytowy
  2. Najlepszy album koncertowy / DVD / BR
  3. Najlepszy progrockowy album polski
  4. Najlepszy progrockowy album zagraniczny 

plebiscyt2017p

MLWZ album na 15-lecie
MojaFabryka.pl