Konkurs Lipcowy

Konkurs Lipcowy

Choć minęło sporo czasu od największych sukcesów zespołu Procol Harum, ma on wciąż miliony wiernych fanów – ludzi, na których muzyka tej legendarnej formacji wywarła kolosalne wrażenie. Zespół jest wciąż w fantastycznej formie, czego dowodem jest jego tegoroczna płyta pt. „Novum”.

Ten rok jest szczególny dla zespołu, który obchodzi 50-lecie swojego największego przeboju „A Whiter Shade Of Pale”, w lecie wychodzi składanka z tym utworem, a jesienią polskich fanów czekają dwa koncerty – 13 października w Szczecinie i 15 października w Katowicach, które są częścią dużego światowego tournée .

Zapraszamy na koncerty brytyjskiej grupy Procol Harum. Uwaga! Do 16 lipca bilety na oba koncerty są tańsze o 20 zł., a dla trójki naszych Słuchaczy mamy darmowe bilety.

Aby wziąć udział w ich losowaniu należy prawidłowo odpowiedzieć na dwa pytania:

-  1. Czy któryś z  muzyków wystąpił na wszystkich studyjnych płytach Procol Harum? Proszę podać jego/ich imię/imiona oraz nazwisko/nazwiska.

- 2. Kiedy grupa Procol Harum wystąpiła w Polsce po raz pierwszy? Proszę podać dokładną datę dzienną.

Odpowiedzi należy do 31 lipca br. przesyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule wiadomości "Konkurs Lipcowy", podając swoje imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz miejsce wybranego przez siebie koncertu.

Więcej informacji o koncertach Procol Harum w naszym kraju można znaleźć tutaj.


Nagroda w Konkursie Czerwcowym wędruje do pani Aleksandra Goc z Olkusza. Nagrodę – album „Hunt”  zespołu Amarok wyślemy pocztą.

A oto prawidłowe odpowiedzi na pytania w Konkursie Czerwcowym:

- 1. Którą z kolei pozycją w dyskografii Amarok jest płyta „Hunt”?

Czwartą

- 2. Gościnnie śpiewający na „Hunt” Mariusz Duda nie po raz pierwszy współpracuje z Michałem Wojtasem. Proszę podać w jakich okolicznościach działo się to poprzednio?

Mariusz Duda współpracował wcześniej z Michałem Wojtasem przy poprzedniej płycie Amarok pt. "Metanoia".

PROCOLHARUM plakat830

MLWZ album na 15-lecie
JooWeb.pl