Nowa strona internetowa Progresji już dostępna

Artur Chachlowski, Nowa strona internetowa Progresji już dostępna

Strona Progresji przeszła generalny remont. Teraz użytkownicy mogą cieszyć się świeżym i przejrzystym layoutem w nowoczesnym stylu. Strona została uruchomiona jako odpowiedź na oczekiwania i potrzeby użytkowników.

Witryna https://progresja.com/ zyskała nową szatę graficzną, która podąża za najnowszymi trendami. Została również dostosowana do urządzeń mobilnych, przez co użytkownicy z łatwością mogą z niej korzystać na swoich smartfonach czy tabletach.

Nowa strona Progresji to nie tylko świeża szata graficzna, to przede wszystkim ulepszona struktura. Dzięki niej odwiedzający mają znacznie łatwiejszy dostęp do informacji. Ciągle zmieniające i rozwijające się formy elektronicznego przekazu, wymagają stałej koordynacji, tak by optymalnie dostosowywać je do wymagań użytkowników. Na stronie głównej zamieszony został baner, który informuje o zbliżających się wydarzeniach.

Podręczne menu umożliwia szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji i sekcji zamieszczonych w serwisie. Zmiana designu to okazja do zaprezentowania pełnej gamy wyjątkowych wydarzeń muzycznych, które mają miejsce w Klubie. Wierzymy, że wraz ze zmianą wyglądu, strona przyniesie naszym gościom nową jakość i lepszy dostęp do informacji - mówi Marek Laskowski - Prezes Progresji.

Strona została podzielona na cztery przejrzyste sekcje: Wydarzenia, O Progresji, Kontakt i Galeria. W części O Progresji znajdują się informacje zarówno dla odwiedzających (m. in. regulamin) jak i dla organizatorów, którzy w szybki sposób mogą zapoznać się z ofertą naszej sali koncertowej.

To nie jedyne zmiany. Wraz ze zmianą layoutu Progresja wprowadziła także nowe formy zakupu biletów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych gości wprowadziliśmy nowy sposób płacenia za bilety. Od teraz za bilety zakupione przez naszą stronę można zapłacić za pomocą systemu PayU i szybkim przelewem - komentuje Marek Laskowski - Mamy nadzieję, że nowa odsłona Progresji spotka się z Państwa uznaniem i w pełni pozwoli cieszyć się pobytem w naszym klubie. Przypominamy również, że w Klubie dostępny już jest darmowy internet dla gości.

MLWZ album na 15-lecie