23 marca 'Rammstein: Paris' na Wielkim Ekranie Multikina

Artur Chachlowski,

Przed nami emocjonująca koncertowa produkcja najwyższej jakości prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. "RAMMSTEIN: PARIS" to uczta dla zmysłów, mroczna i spektakularna baśń pełna kontrowersji, efektów pirotechnicznych i zapachu kultowej Benzin. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 23 marca 2017r.

Rammstein od zawsze znajdował się w über-lidze, jeśli chodzi o muzyków przywiązujących ogromną wagę nie tylko do brzmienia, ale także do prezentacji swojej energetycznej muzyki na żywo. Niemal niemożliwym jest zarejestrowanie tych ekscytujących chwil na filmie. Jak odtworzyć na ekranie chwile, w których muzyka oddziałuje na zmysły?

Zadaniu podołał szwedzki wizjoner Jonas Åkerlund – jego wyjątkowy „RAMMSTEIN: PARIS” zbliża się do ideału w kwestii przedstawiania muzyki na ekranie. Jego kreatywne podejście do zupełnie nowej scenicznej produkcji, którą Rammstein zaprezentował na paryskim koncercie w marcu 2012 roku, przeniósł tę formę sztuki na nowy poziom.

Ten efektowny i zaprezentowany w najwyższej jakości film koncertowy to wizualny majstersztyk i uczta dla zmysłów.  To także dowód na to, że na żywo Rammstein są obecnie bezkonkurencyjni, a „RAMMSTEIN: PARIS” z miejsca staje na podium najlepszych filmów koncertowych świata.

Koncert w oryginalnej wersji językowej.

„Rammstein: Paris” będzie można zobaczyć 23 marca 2017r. o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kraków, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Rumia Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze i Zgorzelec.

Ceny biletów:

  • Bilety na „Rammstein: Paris”  można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl
  • Warszawa: 28 zł
  • Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Wrocław – Pasaż: 26 zł
  • Pozostałe kina: 24 zł

Bilety na „Rammstein: Paris”  można  nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl

Rammstein PLAKAT 830

MLWZ album na 15-lecie