Sonia Stein prezentuje utwór "Suit Me Best"

Artur Chachlowski, Sonia Stein prezentuje utwór "Suit Me Best"

Sonia Stein zaprezentowała lyric video do swojego najnowszego singla „Suit Me Best”. Artystka, która jest z pochodzenia Polką, mieszka i tworzy w Londynie. „Suit Me Best” to już trzeci ujawniony utwór, z czterech, które znajdą się na nadchodzącej EP-ce zatytułowanej „One of Those Things”.

EP-ka dostępna będzie w formie cyfrowej od 16 sierpnia 2017 r. Za produkcję wydawnictwa odpowiada Liam Howe (FKA Twigs, Adele, Jessie Ware).

„Suit Me Best” opowiada o innym, bardziej skomplikowanym podejściu do związku. „To była sytuacja, która nie powinna się wydarzyć” - wyjaśnia Stein. 

Utworu można posłuchać tutaj: https://lnk.to/SoniaStein-SMB-LyricVideo

Wcześniejsze single z tej EP-ki to „Lotta U” i „One Of Those Things”, który ma w tej chwili ponad 700 000 odtworzeń na YouTube i który pojawił się na najbardziej wpływowych play listach na Spotify (m. in. Pop Justice i Disco Naiveté).

Pomimo ciągłego przemieszczania się pomiędzy kontynentami (Berlin, Londyn, Polska i Ameryka), muzyka, którą tworzy Sonia Stein ma jednorodne korzenie. Artystka tworzy utwory, które pełne są emocjonalnych złożoności.

WONDERLAND MAGAZINE napisał o artystce: „Przygotujcie się na to, że wyrwie Was z butów. Sonia Stein to głos, który was zahipnotyzuje”.

Lista utworów „One of Those Things”:

1. One Of Those Things

2. Lotta U

3. Suit Me Best

4. Sixes & Sevens

 

 

 

MLWZ album na 15-lecie