Luzem

PLEBISCYT 2020

PLEBISCYT NA NAJLEPSZE PROGROCKOWE ALBUMY 2020 ROKU

 

Trwa doroczny, już 26. w historii MLWZ,  Plebiscyt audycji radiowej oraz portalu MLWZ.PL na Najlepsze Albumy 2020 Roku. Po raz kolejny odbywa się on według umownej formuły ‘3x5 + 15 + 1’, a więc w 5 kategoriach wybierać będziemy:

  1. Najlepszy progrockowy debiut płytowy (maksymalnie 5 tytułów)
  2. Najlepszy album koncertowy / DVD / BR (maksymalnie 5 tytułów)
  3. Najlepszy progrockowy album polski (maksymalnie 5 tytułów)
  4. Najlepszy progrockowy album zagraniczny (maksymalnie 15 tytułów)
  5. Najlepszy utwór roku (maksymalnie 1 tytuł).

 

Głosowanie rozpoczęło się 13.01.2021r., a na Wasze głosy czekamy do północy w piątek 22.01.2021r. Ogłoszenie wyników głosowania nastąpi w trakcie dwóch specjalnych audycji z cyklu Mały Leksykon Wielkich Zespołów: w dwie kolejne środy 27.01.2021r. oraz 03.02.2021r.

Po zakończeniu głosowania szczegółowe wyniki opublikujemy na naszym małoleksykonowym portalu (w zakładce Plebiscyty, gdzie już teraz możecie zapoznać się z wynikami głosowania w plebiscytach MLWZ.PL w poprzednich latach).


JAK GŁOSOWAĆ?

Głosować można na dwa sposoby:

  1. bezpośrednio emailowo: na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „PLEBISCYT 2020” w temacie wiadomości.

 

  1. za pośrednictwem kwadratowego okienka konkursowo-plebiscytowego na stronie www.mlwz.pl, gdzie można zapoznać się ze wzorem formularza do głosowania, który może okazać się pomocny przy oddawaniu głosów.

 

Poniżej można zapoznać się z zestawieniem płyt – propozycji w każdej z czterech podstawowych kategorii. Uwaga! Głosować można także na albumy spoza tych list:

ALBUM ŚWIAT

ALBUM POLSKA

DEBIUT

ALBUM KONCERTOWY

 

FORMULARZ DO GŁOSOWANIA

 

Przy oddawaniu głosów prosimy o podawanie swoich ulubionych płyt w każdej kategorii usystematyzowanych w kolejności od miejsca 1. do 5., a w kategorii „Najlepszy progrockowy album zagraniczny” od miejsca 1. do 15.

Przy nadsyłaniu maili prosimy o podawanie swojego nazwiska oraz adresu kontaktowego, bowiem wśród biorących udział w głosowaniu rozlosujemy nagrody – niespodzianki.

 

Na Wasze głosy czekamy do godz. 24:00 w piątek 22 stycznia 2021r.


OGŁOSZENIE WYNIKÓW

nastąpi w dwóch kolejnych audycjach z cyklu MLWZ: 27 stycznia 2021r. oraz 3 lutego 2021r. Rozpoczną się one jak zwykle o godz. 21:00 na antenie Rock Serwis FM.

Więcej...

MLWZ radio show

Audycji Mały Leksykon Wielkich Zespołów można słuchać w każdą środę na antenie Radia RockSerwis FM w godzinach 21:00 - 23:00.

Powtórki programu pojawiają się na www.RockSerwis.fm w soboty o godz. 16:00.

W panelu audycji znajdziecie pięć ostatnich audycji do pobrania oraz do odsłuchania (podcasts), zapowiedź najnowszego programu (PREVIEW), uaktualnianą na bieżąco w trakcie audycji playlistę (PLAYLISTS) oraz playlisty archiwalnych audycji (na prawej kolumnie).

 

"Mały Leksykon Wielkich Zespołów" ("A Small Lexicon of Great Bands") is radio RockSerwis FM progressive rock show, on air every Wednesday between 9:00 pm and11:00 pm CET (GMT +1).

Replays of each show appear on Saturdays at 4:00 pm on www.rockserwis.fm.

Missed all this fantastic music? Each show is available as a podcast over the next month. In PODCASTS subsection on Radio Show panel you can download  five recent  entire shows. In PLAYLISTS section, a playlist of the actual show is replenished on a regular basis and on the right column the playlists of previous radio shows are available for your convenience.

Więcej...
MLWZ album na 15-lecie