Koncert z okazji 5-lecia pierwszej płyty Scream Maker

Artur Chachlowski,

Mija już pięć lat odkąd warszawska kapela heavymetalowa Scream Maker, znana m.in. ze współpracy z Jordanem Rudessem (Dream Theater), czy organizacji memoriałów Dio, wydała swoje pierwsze CD – minialbum "We Are Not The Same".

17 listopada w warszawskim Klubie Remont odbędzie się z tej okazji specjalny koncert, na którym muzycy odegrają "WANTS" w całości.

-Zaprezentujemy też po raz pierwszy reedycję "We Are Not The Same" z zupełnie nową szatą graficzną, którą opracowała utalentowana autorka Masia Dębska. Każdy z tekstów utworów opatrzyła ona wizualną interpretacją utrzymaną w czarno-białej tonacji. Myślę, że jak na heavymetal wyszło bardzo oryginalnie – mówi Sebastian, wokalista zespołu. Dodaje, że na koncercie za perkusją w trakcie wykonywania "WANTS" pojawi się Marek Nadstawny, były perkusista i współzałożyciel zespołu, a bas przejmie Piotr Zieliński, również współzałożyciel.

Scream Maker powstał w 2010 r., nagrał w sumie 3 płyty oraz zagrał ok. 300 koncertów w kraju i zagranicą. W Polsce supportował gwiazdy takie, jak Motorhead, czy Judas Priest, grał w Jarocinie i na Przystanku Woodstock, w Chinach zaś odbył cztery pełne trasy muzyczne, koncertując w tamtejszych klubach i na festiwalach takich, jak Midi Music, czy Strawberry. - Obecnie pracujemy nad materiałem na kolejną płytę. Nagraliśmy już dwa utwory demo, z których jeden wkrótce opatrzymy teledyskiem i opublikujemy w formule singla – mówi Sebastian.

Na koncercie 17 listopada na scenie pojawi się też jako gość specjalny - hardrockowa ekipa Atom Heart, która promuje swoją EP-kę "Into The Light"

Początek koncertu: 19:00

CENY BILETÓW: 10 zł studenci/ 20 zł - pozostali

Scream maker atom heart

MLWZ album na 15-lecie