Charytatywna akcja w Progresji

Artur Chachlowski,

Dziś wiadomość z gatunku nie-muzycznych, ale akcja szlachetna, więc i my włączamy się w jej propagowanie. Już po raz trzeci w Progresja Music Zone organizowana będzie świąteczną zbiórka darów.

Tym razem Progresja działa w porozumieniu z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci Chorych na Padaczkę (padaczka.pl).

Stowarzyszenie skupia obecnie 50 podopiecznych w wieku 10-20 lat. Dzieci te są w różnym stopniu dotknięte chorobą, która niestety odbiera im możliwość prowadzenia normalnego życia. Niektóre cierpią także na szereg innych dolegliwości. Stowarzyszenie jednak się nie poddaje i chce zapewnić choćby cień normalności organizując dla swoich podopiecznych m.in. wyjazdy integracyjne, zajęcia z animatorem, a także doroczny Bal Karnawałowy. Podczas Balu, który tym razem odbędzie się 10 lutego 2018 roku będą rozdawane upominki.
 
Zachęcamy Was do włączenia się w akcję zbiórki prezentów, które zostaną wręczone podczas tego, ważnego dla dzieci wydarzenia. Zasady są proste: na każdym koncercie w Progresji wystawione zostanie Pudło Św. Mikołaja. Do pudła można wrzucać:
• Pomoce szkolne (kredki, bloki, zeszyty, długopisy, farby, flamastry itp.)
• Gry planszowe (mogą być używane, ale kompletne i w dobrym stanie)
• Książki młodzieżowe i albumy (jw)
• Audiobooki (dzieciaki uwielbiają książki, ale większość z nich niestety bardzo słabo czyta)
• Puzzle
• Klocki
• Słodycze
 
Nie zbierabne są pieniędze.
 
Rok temu zebrano kilkadziesiąt kg darów dla dzieciaków z Domu Samotnej Matki na Białołęce, dwa lata temu przynieśliście nam ponad pół tony karmy dla psiaków ze Schroniska w Korabiewicach. Pobijmy te rekordy, zróbmy dzieciakom chorym na padaczkę Bal jakiego jeszcze nie miały!
 
Dołacz do wydarzenia na FB: http://bit.ly/2AktVJG
 
progresja pudlo
MLWZ album na 15-lecie