Biały winyl "Alone Together" grupy Quidam już w sprzedaży

Artur Chachlowski, Biały winyl "Alone Together" grupy Quidam już w sprzedaży

Z okazji 10. rocznicy premiery ukazała się nowa, imponująca wersja najlepszej i najpopularniejszej - obok debiutu - płyty Quidam "Alone Together". Wydana na dwóch białych winylach o masie 180g zawiera całość materiału z płyty kompaktowej oraz jedno niepublikowane wcześniej nagranie dodatkowe.

Alone Together to płyta pełna świetnych pomysłów mistrzowsko skomponowanych w spójną całość. Oprócz przepięknych ballad, jak otwierający płytę utwór "Different" z urzekającą melodią zagraną na instrumencie o tajemniczej nazwie xaphoon czy przepełniona emocjami, niemal ambientowa kompozycja "We Are Alone Together", znajdziemy tu także sporą porcję rockowych riffów i rewelacyjnych solówek, pełną inwencji grę sekcji rytmicznej oraz jak zwykle cudownie brzmiący flet.

Ponieważ "Alone Together" to album z założenia koncepcyjny, warto zwrócić uwagę na jego warstwę liryczną, a także na tytuły utworów, które pomysłowo układają się w jedno zdanie podsumowujące treść płyty. Opowiada ona o różnych rodzajach osamotnienia, o byciu "osobno razem" w relacjach międzyludzkich - przyjacielskich, partnerskich, rodzinnych i oczywiście damsko-męskich...

Dopiero teraz w pełni można docenić walory oprawy graficznej wydawnictwa, które zdobi obraz autorstwa Michała Florczaka, wyjątkowo pasujący do zawartości albumu.     

Płytę zamawiać można w Rock-Serwis:
al.W.Beliny-Prażmowskiego 28
31-514 KRAKÓW
tel. 012  413  25 15
fax  012  411 59 84
MLWZ album na 15-lecie