Koncertowa zima Knock Out Productions w Progresji

Artur Chachlowski, Koncertowa zima Knock Out Productions w Progresji

Przed nami kilka naprawdę mocnych imprez organizowanych przez agencję Knock Out Productions w warszawskim klubie Progresja Music Zone. Już w tym tygodniu, w środę 24 stycznia dla publiczności zgromadzonej w Warszawie wystąpi Cradle of Filth.

Grupa będzie wspierana na żywo przez Moonspell oraz krajowy zespół black metalowy Sacrilegium. Bilety na to wydarzenie rozchodzą się w bardzo szybkim tempie, dlatego zalecamy nie zwlekać z zakupem wejściówek do dnia imprezy.

W dalszej kolejności, 13 lutego zapraszamy wszystkich miłośników muzyki trance na koncert Schillera! Niemiecki DJ przewidział dla polskiej publiczności dwugodzinny set, który reklamowany jest pod szyldem „Klangwelten Show”.

W tym samym miesiącu, bo 24 lutego w Progresji pojawią się Amenra oraz Boris. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ostatni album Amenra - „Mass VI” znalazł się na wysokich pozycjach w większości muzycznych podsumowań 2017 roku. Dla fanów post-metalowych brzmień obecność obowiązkowa!

Koncertową zimę Knock Out Productions zamkniemy występami The Game (raper wystąpi w Polsce na dwóch koncertach promując nowy album "Westside Story" i będą to prawdopodobnie jego ostatnie klubowe koncerty w naszym kraju!) - koncert organizowany jest we współpracy z Big Idea. Jednym z ostatnich akcentów zimy będzie wspólny koncert Insomnium i Tribulation (18 marca).

 

MLWZ album na 15-lecie