Proste decyzje według Comy

Artur Chachlowski, Proste decyzje według Comy

Po bardzo dobrze przyjętym klipie do singla „Lajki”, łódzka Coma prezentuje nowy obrazek. Tym razem są to „Proste Decyzje”. Teledysk w reżyserii Tadeusza Śliwy można zobaczyć po rozwinięciu niniejszego newsa.

Fakt, że ten właśnie utwór został wybrany na kolejnego singla z albumu "Metal Ballads vol.1" to decyzja fanów; wynik sondy przeprowadzonej na fanpage’u Comy był jednoznaczny.

"...po co komplikować sobie życie, skoro rzeczywistość jest wystarczająco zagmatwana, odważmy się na prostomyślność i uczciwość, spójrzmy na siebie bez filtrów i spróbujmy się polubić” - mówi o temacie utworu Piotr Rogucki.

Album „Metal Ballads vol. 1” ukazał się 20 października 2017.

Producent płyty, Paweł Cieślak z Łódzkiego podwórka, na którym od lat tworzy Coma, dokonał wyrazistej dekonstrukcji w warstwie brzmieniowej kapeli. Jest to pierwszy materiał od lat, na którego jakość zespół pracował wraz z producentem. Przy okazji Coma ogłosiła, że Paweł Cieślak został nowym członkiem grupy.

Tracklista „Metal Ballads vol.1” przedstawia się następująco:

 1. Uspokój się
 2. Lajki
 3. Widzę do tyłu
 4. Za słaby
 5. Odwołane
 6. Snajper
 7. Odniebienie
 8. Cukiernicy
 9. Konfetti
 10. Za chwilę przestaniemy świecić
 11. Proste decyzje

W dniu premiery „Metal Ballads vol.1” zespół ruszył na pierwszą część trasy promującej płytę, odwiedzając największe polskie miasta. Trasa zostanie wznowiona w kwietniu bieżącego roku, a zespół będzie aktywny koncertowo przez cały 2018.    

Album „Metal Ballads vol.1” jest do nabycia pod poniższym linkiem:

http://bit.ly/ComaMetalBallads

MLWZ album na 15-lecie