Totem i Drown My Day na czterech koncertach

Artur Chachlowski,

Przypominamy, że już za tydzień odbędzie się seria czterech koncertów grup Totem i Down My Day - dwóch metalowych ekip specjalizujących się w bezkompromisowym hałasie. Zespoły wystąpią w:

13 kwiecień – Kraków – Zaścianek

14 kwiecień – Wrocław – Liverpool

20 kwiecień – Łódź – Magnetofon

21 kwiecień – Chorzów – Red & Black

Totem (Bukowno/Kraków)

Totem to banda ziomków z nieuleczalnym zespołem produkowania niepokojących dźwięków, którzy od 2001 r. nagrywają i koncertują z większymi i mniejszymi przerwami. Na koncie mają dwie pełne płyty, i dwie demówki – ich ostatnie wydawnictwo to EPka pt. ”Limbo”, która ukazała się w 2015 r. Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Natomiast muzykę zespołu definiuje przede wszystkim growl Weroniki, którego nie trzeba przedstawiać fanom ciężkiego brzmienia z Polski.

Drown My Day (Kraków)

Choć sami wolą określać swoją muzę jako death metal, ciężko nie wyczuć u nich mięsistych breakdownów, podczas których niejedno czoło spotkało się z podłogą. Drown My Day wydali jeden album długogrający i  cztery EPki, a na koncie mają prawie dwanaście lat hałasowania – ich ostatnia płytka pt. ”Nightmare Becomes Reality” ujrzała światło dzienne dwa lata temu.

Wszystkie cztery koncerty otworzą zaproszeni goście, którzy zostaną ogłoszeni w przyszłym tygodniu.

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) dostępne w klubach i w sprzedaży online od przyszłego tygodnia. W dniu koncertu wejściówki w cenie 35 zł.

TOTEM PLAKAT 2018 830

MLWZ album na 15-lecie