The Dumplings Orkiestra ponownie w Klubie Studio

Artur Chachlowski,

The Dumplings to nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Taneczny smutek i chwytliwe melodie.

Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach - znaku rozpoznawalnym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia. Piosenka „Nie gotujemy” została obejrzana 5,5 mln razy w serwisie YouTube, Kocham być z Tobą – ponad 8 mln.

The Dumplings Orkiestra
13 kwietnia 2018 / godz. 20:00 / wejście: 19:00 
Klub Studio
ul. Witolda Budryka 4, Kraków

Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na Facebooku (aktualnie jest ich ponad 110 tysięcy). Piosenki The Dumplings znalazły się w filmie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i spektaklu „ONY” Teatru im. Juliusz Ostrewy w Gorzowie Wielkopolskim. Kuba Karaś skomponował muzykę do spektaklu „Elling” w Teatrze Śląskim w Katowicach.


Zespół zagrał do tej pory setki koncertów, zarówno na festiwalach showcase’owych takich jak: Liverpool Sound City, The Great Escape w Brighton czy Europavox we Francji, jak i regularnych festiwalach polskich i zagranicznych: Off Festival, Grape Festival, Open’er, Colours of Ostrava, Sziget Festival. The Dumplings grali także koncerty w Tokio, Paryżu, Londynie, Meksyku oraz na legendarnym festiwalu dla młodych zespołów – SXSW w Austin w Teksasie.


„No Bad Days” (2014) - Fryderyk w kategorii Debiut za 2014 rok. Płyta pojawiła się w wielu rankingach podsumowujących rok 2014 (m. in. 4 miejsce wg. Dziennikarzy Gazety Wyborczej i 9 miejsce według Onetu).


„Sea You Later” (2015) - 8 miejsce na OLIS, Status Złotej Płyty ( ponad 15 tyś sprzedanych egzemplarzy). Nominacja do Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku. „Sea You Later” w całości jest skomponowana, napisana i wyprodukowana przez zespół. Za mix albumu odpowiedzialny jest Piotr „Emade” Waglewski.

Bilety online:
https://ticketclub.pl/wydarzenia/wydarzenie-muzyczne/the-dumplings-orkiestra-klub-studio-147/
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/the-dumplings/
https://www.ticketmaster.pl/event/the-dumplings-bilety/5323

Bilety kolekcjonerskie (w takiej samej cenie!) do nabycia w:
Klub Gwarek ul. Władysława Reymonta 17 
Klub Filutek ul. Rostafińskiego 10 - otwarte codziennie od 10:00

Więcej na:

www.klubstudio.pl

https://www.facebook.com/events/580996032254605/

dumplings 830

MLWZ album na 15-lecie