Sonbird zagrają na OFF Festival 2018

Artur Chachlowski,

Sonbird - czterech chłopaków z Żywca, których dotychczasowy dorobek sprowadza się do utworu "Ląd" oraz najnowszego singla "Głodny" i szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego zagra w tym roku w Katowicach podczas OFF Festival.

Ich debiutancka płyta – której możemy spodziewać się jeszcze w tym roku – zapewne wyniesie zespół wysoko. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Fani James czy Travis, ale też Myslovitz, na pewno docenią.

Zespół Sonbird rok 2018 rozpoczął z wyróżnieniem przyznanym przez 70. wybitnCzterech chłopaków z Żywca, których dotychczasowy dorobek sprowadza się do utworu "Ląd" oraz najnowszego singla "Głodny" i szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego zagra w tym roku w Katowicach podczas OFF Festival. Ich debiutancka płyta – której możemy spodziewać się jeszcze w tym roku – zapewne wyniesie zespół wysoko. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Fani James czy Travis, ale też Myslovitz, na pewno docenią.

Zespół Sonbird rok 2018 rozpoczął z wyróżnieniem przyznanym przez 70. wybitnych dziennikarzy, bookerów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy w Plebiscycie "SANKI" Gazety Wyborczej, okrzyknięli zespół Sonbird jednymi z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej. SąCzterech chłopaków z Żywca, których dotychczasowy dorobek sprowadza się do utworu "Ląd" oraz najnowszego singla "Głodny" i szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego zagra w tym roku w Katowicach podczas OFF Festival. Ich debiutancka płyta – której możemy spodziewać się jeszcze w tym roku – zapewne wyniesie zespół wysoko. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Fani James czy Travis, ale też Myslovitz, na pewno docenią.

Zespół Sonbird rok 2018 rozpoczął z wyróżnieniem przyznanym przez 70. wybitnych dziennikarzy, bookerów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy w Plebiscycie "SANKI" Gazety Wyborczej, okrzyknięli zespół Sonbird jednymi z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej. Są także laureatami drugiej edycji Festiwalu Supportów.

W lutym premierę miał ich najnowszy singiel "Głodny", do którego teledysk wyreżyserowała Agata Trafalska. Utwór spotkał się z pozytywnym odbiorem w wielu ogólnopolskich oraz lokalnych rozgłośniach radiowych. także laureatami drugiej edycji Festiwalu Supportów.

W lutym premierę miał ich najnowszy singiel "Głodny", do którego teledysk wyreżyserowała Agata Trafalska. Utwór spotkał się z pozytywnym odbiorem w wielu ogólnopolskich oraz lokalnych rozgłośniach radiowych.ych dziennikarzy, bookerów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy w Plebiscycie "SANKI" Gazety Wyborczej, okrzyknięli zespół Sonbird jednymi z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej. Są także laureatami drugiej edycji Festiwalu Supportów.

W lutym premierę miał ich najnowszy singiel "Głodny", do którego teledysk wyreżyserowała Agata Trafalska. Utwór spotkał się z pozytywnym odbiorem w wielu ogólnopolskich oraz lokalnych rozgłośniach radiowych.

sonbird offfestival

MLWZ album na 15-lecie