Koncerty Jana Akkermana już w przyszłym tygodniu

Artur Chachlowski,

Legendarny holenderski gitarzysta, niegdyś podpora zespołu Focus, Jan Akkerman wraz ze swoim zespołem wystąpi w czerwcu br. na trzech koncertach w naszym kraju: 7 czerwca w Piekarach Śląskich, 8 czerwca w Warszawie oraz 9 czerwca w Bydgoszczy.

Bilety w cenie:

90,00zł. / przedsprzedaż
110,00zł. / w dniu koncertu

Bilety dostępne w kasach klubów (bilety kolekcjonerskie) oraz w punktach sprzedaży sieci  Eventim i Ticketmaster.


Jan Akkerman -  wirtuoz gitary, przez wiele lat współpracował z wielkimi muzykami, takimi jak BB King, Alan Price, Herman Brood, Peter Banks, Phil Collins, Jack Bruce, Charlie Byrd, Ice-T, Paco De Lucia. Współtworzył zespoły Focus i Braindbox. Autor wielu solowych projektów, które doskonale pokazują jego wszechstronną grę na gitarze. Twórca między innymi "Tabernakel" (1973), słynnego albumu "Jan"Akkerman "(1977) oraz wydawnictw studyjnych" CU "(2003) i "Minor Details" (2011). Jego muzyka łączy w sobie elementy rocka, jazzu, bluesa, muzyki klasycznej. Przez całą karierę Akkerman występował na światowych scenach m.in. Montreux Jazz Festival, North Sea Jazz Festival, na niezliczonych koncertach w Europie i na świecie. Wielokrotnie honorowany za wkład w rozwój muzyki. Koncerty Jana Akkermana są odświeżającym i niepowtarzanym fascynującym doświadczeniem. Będąc autentycznym improwizatorem Jan pokazuje swoje maksymalne możliwości.

W Polsce jego zespół wystąpi w składzie:
Jan Akkerman - gitara
Coen Molenaar - instrumenty klawiszowe
David de Marez Oyens - bas / perkusja
Marijn van den Berg - perkusja
 
Informacje:
tel. 52 321 31 70 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.klubkuznia.pl

Akkermann 2018 830

MLWZ album na 15-lecie