Strefa 50: zapraszamy na spotkanie z polskimi przedstawicielami gatunku Southern Rock

Artur Chachlowski,

Zespół Strefa 50 istnieje od 2009 roku. Jest on przedstawicielami amerykańskiego stylu southern rock  często wykonywanego z polskim tekstami czym również przekonują do siebie rodzimą publiczność. Strefa 50 to nade nade wszystko charyzmatyczny głos lidera połączony z charakterystyczną dla stylu zespołu mieszanką nieśmiertelnego rock&rolla, bluesa, country i folku z pod znaku Creedence Clearwater Revival.

Zespół grał m.in na najsłynniejszym w Polsce Festiwalu Piknik Country w Mrągowie, ale także w Hard Rock Cafe,na zlotach w typie Master Truck na dużej scenie WOŚP przed Pałacem Kultury w warszawskiej Stodole czy w Hali Arena także na słynnych deskach Doliny Charlotty.

Chcemy zaprosić was na koncerty z udziałem zespołu, jakie zaplanowane są latem i jesienią tego roku. Rozpoczynają na zlocie motocyklowym Motokorony w Iłży 16 czerwca a następnie pojawią się na Kraśnik Meeting Festiwal 2018 Przystanek Dzierzkowice, gdzie zawalczą o Gand Prix na scenie festiwalowej w dniu 30 czerwca, następnie już w lipcu zagrają na Western Zlocie Iskra oraz na Moto Country Festival-u kolejno 6 i 7 lipca, aby wreszcie pojawić na na największym z nich Western Piknik Sułomino na wyspie Wolin dwukrotnie w dniach 19 i 20 lipca. A we wrześniu i pażdzierniku zaplanowana jest m.in w Byczyna, Stare Miasto,Wyszanów czy Dąbrowa Górnicza. Szczegółowo będziemy informować o kolejnych imprezach z udziałem Strefy 50 . Obecnie panowie ze Strefy 50 pojawiają również w mediach z recenzjami i prezentacją ich autorskiej płyty zatytułowanej "Nie chcemy za wiele " wydanej w Jimmy Jazz Records i z materiałem z której pojawią na nadchodzących koncertach.  

Strefa 50 M ART plakat830

MLWZ album na 15-lecie