10 lat proAge: koncert jubileuszowy

Paweł Świrek,

Zespół proAge i klub muzyczny Latawiec zapraszają na koncert jubileuszowy z okazji 10-lecia zespołu proAge. Koncert odbędzie się 16 czerwca. Jubileuszowy koncert musi być specjalny, przewidywanych jest zatem sporo niespodzianek.

Pierwszą z nich możemy już zdradzić, koncert uświetni swoim występem Gość Specjalny — zespół Post Profession! Post Profession to gwarancja energetycznego i wysmakowanego metalu najlepszej próby.

Zespół proAge zagra utwory z ostatniej płyty "Odmienny stan rzeczywistości", wybrane utwory z płyt poprzednich a także pierwsze utwory z nowej płyty "MPD", której wydanie planowane jest na 2019 roku. Warto być, zapraszamy, na scenie będzie się działo!

Kilka słów o Gościu Specjalnym: Post Profession to zespół nierozerwanie związany ze sceną metalową. Post Profession ma na swoim koncie wiele koncertów z metalowymi sławami takimi jak Kat & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, TSA, Virgin Snatch, Frontside, Horrorscope czy Alastor. Dyskografia zespołu obejmuje trzy wydawnictwa, aktualnie zespół nagrywa kolejną płytę. Utwór "Immortal Heart" ukazała się w USA na płycie "Kill City Twenty Six". Post Profession jest pomysłodawcą i współorganizatorem sosnowieckiego festiwalu Metal Fest, na którym corocznie występują czołowe bandy polskiej metalowej sceny. Wokalista Post Profesion, Grzegorz Bodek Bodzioch, znakomicie wspomaga wokalnie zespół proAge, zarówno na ostatniej płycie jak i na koncertach.

Bilety w cenie 20 zł do nabycie przed koncertem.

19:00 Post Profession
20:00 proAge i Goście

Latawiec - klub muzyczny/restauracja
ul. Zwycięstwa 36 (obok stacji Lotos) Park Dolna Syberka, 42-500 Będzin

ProAge jubileusz 10 lecia plakat 830

 

MLWZ album na 15-lecie