Urodziny Progresji i urodziny Tides From Bebula

Artur Chachlowski, Urodziny Progresji i urodziny Tides From Bebula

Klub Progresja Music Zone ma już 15 lat! Oznacza to, że w Progresji mogliście zobaczyć już 1 500 koncertów.

24 listopada br. Progresja  będzie obchodzić kolejne urodziny. Na scenie pojawi się 5 polskich zespołów, które są związane z Progresją.

Tides From Nebula

Spoiwo

TBC

TBC

TBC

W tym roku mija dziesięć lat od założenia Tides From Nebula. Zespół zawsze był zaprzyjaźniony z Progresją dlatego nie wyobrażamy sobie naszych urodzin bez nich. Będziemy zatem świętować dwa jubileusze na raz.

Ten rok jest dla Tidesów szczególnie ważny. Chłopaki skupiają się na pisaniu piątego albumu i nie grają koncertów w ramach trasy, jednak zdecydowali, że muszą zrobić wyjątek.

Postanowili uczcić swój okrągły jubileusz specjalnym, JEDYNYM koncertem klubowym w tym roku, w swoim rodzinnym mieście - Warszawie, w swoim rodzinnym klubie - Progresji. Wspólnie uczyńmy ten wieczór wyjątkowym!

Drugim zespołem, który dołączy do urodzinowej puli jest Spoiwo, które też nie raz grało w Progresji. Fani takich gatunków jak post-rock, shoegaze, modern classical znają ich z supportu przed takimi zespołami jak God is an Astronaut czy Explosions in the Sky.

Koncerty będą na pewno niezapomniane, a to nie koniec ogłoszeń koncertowych związanych z urodzinami klubu i muzycznymi jubileuszami!

WIĘCEJ | KUP BILET

MLWZ album na 15-lecie