Pronet Music prezentuje: AL.L. ANONIM

Artur Chachlowski, Pronet Music prezentuje: AL.L. ANONIM

AL.L.Anonim mógłby być podróżnikiem, obserwatorem świata który przemierza na swojej łodzi z pomocą takich wyjątkowych wioseł zaopatrzonych w sześć strun, gryf i pudło rezonansowe. Żeby nabrać prędkości i mocy wiosła bardzo często zasila prądem.

AL.L. Anonim to miłośnik muzyki rockowej, jazzowej , poważnej ale w czasach i w miejscu w którym dorastał królował Rock – Hard Rock i to zostało w nim na zawsze. Muzyka dla AL.L.Anonima jest bardzo ważna ale to nie wszystko i potrafił sobie znaleźć alternatywę dla niej.  Ostatnia muzyczna podróż miała miejsce już dawno temu ( chyba z dwadzieścia lat temu ) i pewno nie było by ich już więcej gdyby nagle nie stanęli znowu u progu, ludzie dla których tak na prawdę oprócz rocka nie ma alternatywy – nie ma innego życia , nie ma innego świata tylko rock and roll.

Projekt AL.L.Anonim powstał po to aby przekazać takim ludziom należny szacunek. Owocem projektu AL.L.Anonim ma być płyta - jedna, jedyna. Nie będzie jednak koncertów czy wywiadów. Tylko muzyka do słuchania w samochodzie, w domu , w pracy , na spacerze i w każdym innym miejscu na ziemi. Skąd nazwa AL.L. Anonim ? Projekt miał nazywać się Gall Anonim czyli anonimowy obserwator życia, kronikarz.  

MLWZ album na 15-lecie