Fever pracuje nad pierwszą płytą

Artur Chachlowski, Fever pracuje nad pierwszą płytą

Istnieją od niedawna, powstali w 2015 roku, ale już zdążyli m.in. pojawić się na Cieszanów Rock Festival czy zgarnąć I miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Angielskiej.

Doceniła ich też Zimowa Giełda Piosenki i udało im się zabłysnąć w Stacji Super Polsat. Dzielili scenę m.in. z Anną Wyszkoni, zespolami Big Cyc czy Romantykami Lekkich Obyczajów. Grali również na dużych imprezach w rodzaju juwenalia czy dni miast, udowadniając, że pomimo niedługiego stażu mają już sporo do powiedzenia a duże sceny im niestraszne.

Mocną stroną zespołu Fever jest melodyjny wokal, rozbudowane partie instrumentalne i własne oryginalne brzmienie,wpisujące się w najlepszą klasyczną szkołę rocka w połączeniu z nowoczesnym spojrzeniem na gatunek dziś. Reprezentacji zespołu podjeła sie agencja M-ART. W skład zespołu wchodzą: wokalista Patryk Młynarski, dodatkowo grający na gitarze rytmicznej, Maciej Stelmach - gitara prowadząca, Wojtek Tymofijewicz - klawisze, Bartek Brzozowski - gitara basowa oraz Bartek Walicki - perkusja.

Przedstawiamy klip zespołu zrealizowany do utworu zatytułowanego "Obey", który znajdzie się m.in. na właśnie przygotowywanej debiutanckiej płycie grupy Fever:

 

MLWZ album na 15-lecie