Już jutro Deep Purple wystąpi w Krakowie

Artur Chachlowski,

Już jutro w krakowskiej Tauron Arenie w ramach trasy "The Long Goodbye Tour" promującej krążek "InFinite" zespół Deep Purple prawdopodobnie po raz ostatni wystąpi przed polską publicznością. Zespół wielokrotnie odwiedzał nasz kraj, dając wyjątkowe koncerty i wprawiając w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Ich ostatni polski występ z pewnością będzie wielkim i wzruszającym wydarzeniem.

Deep Purple 'The Long Goodbye Tour'
01.07.2018 - TAURON Arena Kraków
Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od prawie 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

W związku z jutrzejszym koncertem w dziale FELIETONY I RELACJE przypomnieliśmy dziś małoleksykonową recenzję słynnego koncertowego albumu "Made In Japan". 

Życzymy przyjemnej lektury oraz wspaniałych emocji na koncercie Deep Purple.

deeppurple plakat2018 830

 

MLWZ album na 15-lecie