Radio Slam jednym z faworytów Jarocina

Artur Chachlowski, Radio Slam jednym z faworytów Jarocina

Tydzień po występie dla międzynarodowej publiczności podczas festiwalu Rock for People, rewelacja tego roku, zespół Radio Slam wystąpi na kultowym festiwalu w Jarocinie.

Radio Slam wystąpią w koncercie artystów, którzy biorą udział w konkursie Jarocińskie Rytmy Młodych. Jest to kontynuacja wieloletniej tradycji wyszukiwania pereł wśród młodych polskich muzyków niezależnych. Wystarczy przytoczyć tylko parę nazw tych, którzy debiutowali na tej scenie, żeby potwierdzić, jaka ważna jest to arena festiwalowa. Do tych zespołów należą m.in. T.Love, Siekiera, Armia, Izrael, Hey, TSA czy Dezerter.

Radio Slam wystąpią na Scenie Rynek 13 lipca. Koncert finałowy rozpocznie się od godziny 18.00. Oprócz swoich autorskich utworów zespół zinterpretuje również utwór zmarłego niedawno Roberta Brylewskiego, ikony polskiej alternatywy. Następnie jury, w składzie: Katarzyna Nosowska, Piotr Metz, Tomasz Jankowski, Artur Rawicz i dyrektor festiwalu, Michał Wiraszko, dokonają wyboru tego najlepszego wykonawcy. RADIO SLAM ma ogromne szanse na zwycięstwo, świadczą o tym zachwyty jurorów podczas eliminacji i wygranie w cuglach swojego półfinału.

Radio Slam zagrają jeszcze tego lata i to nie tylko w Polsce – najświeższe informacje można śledzić na fanpage’u zespołu: https://www.facebook.com/radioslam/

MLWZ album na 15-lecie