Plotnicky powraca

Artur Chachlowski, Plotnicky powraca

„4.3.” - to tytuł kolejnego albumu artysty ukrywającego się pod pseudonimem Plotnicky. Ten frapujący tytuł zwiastuje materiał pełen muzycznych niespodzianek.

Trzeci album tego doświadczonego kompozytora i wokalisty pt. „4.3.” to zestaw 9 kompozycji w klimacie synthrockowym, który zawiera wspaniałe i melodyjne utwory w ciekawych i nowoczesnych aranżacjach. Na albumie znajdziemy dużo przestrzennych dźwięków niczym z filmu "Blade Runner" dopełnionych riffowo - przestrzenną gitarą Karola Szolza, którego solówki pięknie kolorują całość materiału. Album "4.3." to także brzmieniowa podróż w lata 80. i 90. w perspektywie XXI wieku z domieszką klasycznych instrumentów, takich jak skrzypce i instrumenty dęte.

Treść płyty oparta jest na nieustannym poszukiwaniu właściwych życiowych wyborów, docenianiu tego co się osiągnęło, a to wszystko podane jest w wyśmienicie melodyjnej formie wokali Adama Płotnickiego. Całość albumu kończy bonus w postaci koncertowej wersji utworu "Fire Room" z poprzedniej płyty Plotnicky'ego pt. „Devotion”, w której usłyszymy moc utworów granych przez tego artystę na żywo.

 Tracklista:

  1. Your life is the glory 4:52

  2. Friends                    4:51

  3. Chatbot                   4:27

  4. Have a nice day       4:06

  5. Mike first piano        2:55

  6. Drugs and lies          4:18

  7. Sweden project       4:54

  8. Keep the heart        4:47

  9. No one can prove     6:27

  10. Fire room - live version  4:26

Skład:

Adam Płotnicki - vocals, synths, drums and sampler 

Karol Szolz - guitars
Tom Horn - vocal (9)
Michał Płotnicki - piano (5)
Ryszard Kramarski - solo moog (4) 
Zuzanna Kaczmarek - violin (9)

MLWZ album na 15-lecie