Myśliwiec z trasy koncertowej Iron Maiden z Eddim pilotem w grze World of Warplanes

Artur Chachlowski, Myśliwiec z trasy koncertowej Iron Maiden z Eddim pilotem w grze World of Warplanes

Trasa koncertowa Iron Maiden “Legacy of the Beast” przeniosła się teraz do Wielkiej Brytanii, a współpraca pomiędzy legendarną grupą, a grą World of Warships nabiera rozpędu.

Od dziś do 13 sierpnia gracze będą mogli wziąć udział w cyklu misji w World of Warplanes, gdzie nagrodą główną będzie replika myśliwca znanego z aktualnej trasy koncertowej Iron Maiden -  Supermarine Spitfire Mk Vb IM. Za sterami usiądzie nie kto inny tylko sam Eddie, maskotka zespołu!

“World of Warplanes i Iron Maiden łączy pasja do ciężkiego metalu. U nas wyrażamy go szybkimi samolotami, oni poprzez potęgę muzyki,”  - mówi Al. King, dyrektor marketingu gry World of Warplanes. „Możliwości pracy z zespołem Iron Maiden przy tak kluczowym elemencie trasy Legacy of The Beast to fantastyczna przygoda i zarazem odpowiedzialność.”

Dodatkowo, dla wszystkich miłośników lotnictwa, pilotów oraz graczy World of Warplanes mamy finałowy odcinek pamiętników Bruce’a Dickinsona opowiadający o wspomnianym myśliwcu Supermarine Spitfire. Można go zobaczyć tutaj -> https://worldofwarplanes.eu/pl/news/bruce-spitfire/ oraz kanale YouTube gry. Tym samym kończymy 10-odcinkowy cykl, gdzie frontman Iron Maiden przedstawia historie najciekawszych samolotów wojskowych jak Hawker Hurricane, Messerschmitt Bf 109 czy B-52 Latająca Forteca.

###

O grze World of Warplanes

World of Warplanes to lotnicza gra MMO osadzona w złotej erze lotnictwa wojskowego. Gra pozwala na przetestowanie setek realistycznie odwzorowanych samolotów wojskowych wliczając w to myśliwce i bombowce w kluczowych erach wojen od lat 30'tych i wielkich płatowców, na konflikcie w Korei i pierwszych odrzutowcach kończąc. Realistyczna grafika i dźwięk wprowadzą w nastrój bitew lotniczych, gdzie liczy się zarówno celna i szybka ręka na spuście, jak również skoordynowana współpraca w ramach drużyny. Dołącz do pilotów na http://worldofwarplanes.eu/  

O Wargaming

Wargaming to prywatna firma z siedzibą na Cyprze, wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami na całym świecie, zajmuje się produkcją gier komputerowych. Założona w 1998 roku jest obecnie jednym z liderów branży zatrudniając ponad 4500 pracowników w ponad 20 biurach na całym świecie. Już ponad 200 000 000 graczy spróbowało naszych gier na wszystkich, najważniejszych platformach sprzętowych. Wiodącymi tytułami są pancerny hit World of Tanks oraz morski World of Warships. Wargaming koncentruje się na zewnętrznych partnerstwach z twórcami gier komputerowych i konsolowych poprzez inicjatywę Wargaming Alliance. Natomiast niedawno powołana do życia spółka Wargaming Mobile ma na celu dostarczanie angażujących doświadczeń na tablety i smartfony. Oficjalna strona internetowa - www.wargaming.com

Finałowy odcinek pamiętników samolotów z Brucem Dickinsonem:

MLWZ album na 15-lecie