Nowy singiel i teledysk Projektu Mania

Artur Chachlowski, Nowy singiel i teledysk Projektu Mania

Piosenka „W półśnie” Projektu Mania ma dziś premierę w stacjach radiowych, a teledysk do tej piosenki można już oglądać na portalu Youtube oraz u nas, po rozwinięciu niniejszego newsa.

„W półśnie” to trzeci singiel Projektu Mania, który powstał w 2017 roku w Lesznie. Pod nazwą ‘Projekt Mania’ kryje się młoda kompozytorka i autorka tekstów Anna Dobrzycka, która zaprosiła do współpracy młodych leszczyńskich muzyków i producentów. "W półśnie" to pierwszy utwór, jaki artystka napisała w swoim życiu. Udało jej się nawiązać współpracę z młodziutką i bardzo utalentowaną Mają Lisowski, która stworzyła kosmiczny i czarujący teledysk, a także zaprojektowała okładkę singla.

Artystka o piosence:

Czy zdarzało Ci się wątpić w sens wykonywanej pracy czy studiowania? Czy pojawiło się kiedyś w Twojej głowie pytanie „w imię czego?” trwasz np. w toksycznej relacji? Jeśli tak, to ile razy mimo wszystko wykonywałaś/łeś codzienne obowiązki z myślą „jakoś to będzie”? Piosenka „W półśnie” opowiada o naiwnym spojrzeniu na rzeczywistość, która nierzadko jest mieszanką przykrych wydarzeń połączonych ze złudnym wyobrażeniem o realnym wpływie na to, co się wokół nas dzieje. Z jednej strony uświadamiamy sobie, że nasza postać ma znikome znaczenie we wszechświecie, a z drugiej chcemy „podbijać świat, czy jakoś tak”. Często nie przeżywamy życia tak, jakbyśmy tego chcieli, jesteśmy zamroczeni monotonią, schematem, żyjemy „w półśnie”.

W nagraniu uczestniczyli:

Anna Dobrzycka – śpiew, piano

Marcin Samarzewski - aranżacja, programowanie

Nagranie, miks, mastering: Marcin Samarzewski

Produkcja muzyczna: Marcin Samarzewski, Anna Dobrzycka

Projekt graficzny: Maja Lisowski

Teledysk "W półśnie" można obejrzeć tutaj:

MLWZ album na 15-lecie