Zapraszamy na krakowski koncert Closterkellera

Paweł Świrek,

Zapraszamy na koncerty w ramach jesienno-zimowej tegorocznej trasy koncertowej zespołu Closterkeller zat. „Abracadabra Closterkiller Tour 2018”, które będą się odbywały pod znakiem jubileuszu 30-lecia zespołu.

Fani Closterkeller będą mogli usłyszeć na żywo mocne brzmieniowo utwory pochodzące z większości albumów zespołu. Czadowa set lista będzie specjalnie przygotowana na tą okoliczność przez liderkę Anję Orthodox i zgodnie z przesłaniem trasy ma być Closterkillerowo.

Closterkeller - Zaścianek - Kraków 13.10

Bilety:
35 zł - przedsprzedaż;
45 zł - w dniu koncertu.

https://ticketclub.pl/miejsca/klub-zascianek-krakow-40/

19:00 - the doors;
20:00 - start

CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco "zakręconego" pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.

Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. „VIRIDIAN” miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio „KULTOWE” Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS.

Płyta została nominowana do nagrody Antyradia w kategorii album roku 2017, Anja Orthodox w kategorii wokalistka roku, a utwór zat.„ Kolorowa Magdalena” nominowano w kategorii przebój roku.

Closterkeller zacianek 2018 830

MLWZ album na 15-lecie