Emigrate: projekt gitarzysty Rammstein

Artur Chachlowski, Emigrate: projekt gitarzysty Rammstein

Nowy album Emigrate, projektu znanego z Rammstein, Richarda Zvena Kruspe, zatytułowany „The Persistence Of Memory" ukaże się 5 listopada 2021.

"Chodzi o tworzenie innych światów i patrzenie na rzeczy z innej perspektywy. Z Emigrate nie mam żadnych ograniczeń, żadnych barier. Wszystko jest możliwe”- mówi Richard, którego „jednorazowy” w zamyśle projekt stał się czymś więcej, niż projektem jednej płyty. Trzy studyjne albumy „EMIGRATE” (2007), „SILENT SO LONG” (2014) i „A MILLION DEGREES” (2018) dowodzą, że Richard Zven Kruspe to niezwykle kreatywny umysł, który czuje ogromną potrzebę odkrywania nowych dźwięków i ma swoją wizję muzycznej drogi poza Rammstein.

„THE RESISTENCE OF MEMORY” to 9 wyjątkowych utworów, na które składają się pomysły Richarda z ostatnich dwóch dekad. Industrial Rock, Rock z elementami elektronicznymi, a do tego duża dawka zapadających w pamięć melodii – to wszystko znajdą fani na nowym albumie Emigrate.

Facebook ► https://www.facebook.com/Emigrate/

Instagram ► https://www.instagram.com/emigrateofficial/

Twitter ► https://twitter.com/emigrateband?lang=de

Web► http://www.emigrate.eu/

Emigrate opublikowali drugi singiel promujący album, "You Can't Run Away". Teledysk idealnie podkreśla magię tego utworu. Bogata kolorystyka, apokaliptyczny nastrój, inscenizacja rodem z Sin City są idealnie dopasowane do całego konceptu Emigrate. 

MLWZ album na 15-lecie