Colin Clue: premiera singla „Girl in Uniform”

Artur Chachlowski, Colin Clue: premiera singla „Girl in Uniform”

Już jutro, 16 stycznia 2022r. – nieprzypadkowo – w Światowy Dzień Beatlesów w serwisach streamingowych ukaże się nowy utwór Colina Clue. Piosenka „Girl in Uniform“ pochodzi z nowej płyty artysty pt. „About Her”, w której doszukać możemy się muzycznych nawiązań do Beatlesów.

Dźwięki zamknięte na płycie Colina, w tym w „Girl in Uniform” wytypowanej na 1. singla promującego nadchodzącą płytę „About Her” , inspirowane są muzyką wszystkim świetnie znanej grupy muzyków z Liverpoolu. W piosence „Girl in Uniform” Colin Clue śpiewa o fascynacji i poszukiwaniu pięknej kobiety w uniformie, by ostatecznie stwierdzić, że nie potrafi wybrać, bo wszystkie kobiety w swoich służbowych strojach wyglądają pięknie.

„About Her” to druga, po rockowej „You”, płyta Colina Clue. Tym razem album jest bardziej popowy i, jak twierdzi sam autor, poświęcony kobietom i dla kobiet, choć nie tylko. Mężczyźni także znajdą tu coś dla siebie, a wszystko to dzięki różnorodności utworów. Na krążku znalazło się 13 anglojęzycznych piosenek i  4 bonus tracki w wersji instrumentalnej. Utwory to głównie ballady o miłości, dzięki czemu płyta stanowi świetny prezent na Walentynki.

Płyta fizyczna dostępna na muzykacyfrowa.pl i empik.com od 21.01.2022 r.

Premiera całego albumu w streamingu przed Walentynkami – 11.02.2022 r.

Lista utworów:

 1. On & on
 2. No sign of love
 3. Betty
 4. You & me
 5. Kate
 6. Tomorrow
 7. Always in my heart
 8. Goodbye my love
 9. In my mind
 10. Girl in uniform
 11. She’s my Eve
 12. What more?
 13. About her

 

Bonus tracks:

 1. Always in my heart – instrumental
 2. Without you  – instrumental
 3. Maybe some other day? – instrumental
 4. About her – instrumental

 

Autor tekstów i kompozytor: Colin Clue

MLWZ album na 15-lecie