Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce

Artur Chachlowski

Zapraszamy do Brześcia Kujawskiego na niezapomniany czerwcowy wieczór w towarzystwie Lifesigns – progrockowej supergrupy, która ostatnim albumem "Altitude" zachwyciła progrockowych słuchaczy.

Lifesigns to zespół, który zyskał uznanie fanów na całym świecie dzięki swojemu unikalnemu stylowi, połączeniu progresywnych brzmień z elementami jazzu i rocka. Ich muzyka to mieszanka złożonych melodii, pięknych aranżacji i emocjonalnych tekstów, które potrafią poruszyć każdego słuchacza. W skład zespołu wchodzą muzycy związani z takimi grupami jak Iona, Asia, The Flower Kings czy Quincy Jones.

To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć ten zespół na żywo po raz pierwszy w Polsce i doświadczyć ich niesamowitej energii!

Koncert odbędzie się 21 czerwca br. w Brześciu Kujawskim, w sali BCKiH "Wahadło", która znana jest z doskonałej akustyki i świetnego klimatu.

Cena biletów na koncert wynosi tylko 89 zł (do konca maja), a po tym terminie wzrośnie do 99 zł. W dniu koncertu bilety będą kosztować 120 zł.

Bilety są dostępne na bilety24.

WYDARZENIE NA FACEBOOK

LIFESIGNS webplakat830

MLWZ album na 15-lecie Rozpiska godzinowa Summer Fog Festival Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.