Wielkanocny Konkurs Pisankowy

Redakcja,

Rozpoczynają się Święta Wielkanocne, a my w Redakcji MLWZ, jak co roku, przygotowaliśmy dla Was nowy zestaw progresywnych pisanek. Wzorem lat poprzednich rozpoczynamy nasz Świąteczny Konkurs Pisankowy!!!

W tym roku w naszej małoleksykonowej kolekcji przybyło 12 nowych wydmuszek, na których odwzorowaliśmy okładki zarówno nowych, jak i nieco starszych albumów. Można je obejrzeć poniżej na kilku fotografiach.

Zwycięzcą naszego Konkursu Pisankowego będzie ta osoba, która jako pierwsza odgadnie tytuły wszystkich płyt. Gdyby ta sztuka nie udała się nikomu, w naszym konkursie zwycięży ta osoba, która jako pierwsza prawidłowo wytypuje najwięcej odwzorowanych okładek.

Konkurs potrwa do końca Świąt, a więc do północy 17 kwietnia. A odpowiedzi należy przesyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w tytule wiadomości 'KONKURS PISANKOWY' oraz wpisując swoje imię i nazwisko.

Dla zwycięzcy, którego nazwisko ogłosimy w trakcie środowej audycji MLWZ (środa, godz. 21:00, www.rockserwis.fm), przewidziana jest atrakcyjna nagroda!

konkurs pisankowy 1

 konkurs posankowy 2

konkurs pisankowy 3

konkurs pisankowy 4

konkurs pisankowy 5

MLWZ album na 15-lecie