Zagadkowa Środa

Artur Chachlowski, Zagadkowa Środa

W najbliższej audycji MLWZ (środa, 19 lipca, godz. 21:00-23:00 na antenie RockSerwis.FM) usłyszycie 19 nagrań z kręgu szeroko rozumianego progresywnego rocka. Część z nich to utwory doskonale znane, część z nich znanych jest tylko części Słuchaczy, a część pewnie tylko nielicznym…

W związku z trwającymi wakacjami postanowiłem zorganizować letni konkurs pod nazwą „Zagadkowa Środa”. Zabawa będzie polegała na odgadnięciu nazw i nazwisk jak największej liczby wykonawców oraz tytułów granych i śpiewanych przez nich w trakcie środowej audycji piosenek.

Zwycięzcą Zagadkowej Środy będzie ten z małoleksykonowych Słuchaczy, który przyśle jak najwięcej prawidłowych odpowiedzi. Będzie na niego/nią czekać nagroda-niespodzianka (atrakcyjna płyta) oraz zaszczytny tytuł Małoleksykonowego Znawcy Tematu AD 2017 J. Nazwisko zwycięzcy ogłoszę w trakcie kolejnej audycji z cyklu MLWZ  - w środę 26 lipca br.

W trakcie środowej audycji nie będę wymieniać żadnych tytułów, ani nawet inicjałów wykonawców, nie będę też publikować na naszym portalu wszystkich szczegółów playlisty (choć w trakcie audycji ukazywać się tam będą pewne przydatne podpowiedzi – zapraszam więc do Panelu Audycji na www.mlwz.pl). Pełną i uzupełnioną playlistę środowego programu opublikuję dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek, a to dlatego, że emaile z odpowiedziami w sprawie Zagadkowej Środy będzie można nadsyłać do północy z niedzieli na poniedziałek (do godz. 24:00 w niedzielę 23 lipca). Proszę je przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z adnotacją w temacie wiadomości ‘Zagadkowa Środa’.

Zapraszając zatem w najbliższą środę do odbiorników życzę Wszystkim miłego odbioru, udanej zabawy i jak największej liczby prawidłowych trafień.

Uwaga! Za poprawną odpowiedź uznawać będziemy prawidłowo odgadniętą ‘parę’: nazwa/nazwisko wykonawcy – tytuł wykonywanego utworu.

MLWZ album na 15-lecie