Reaktywowana grupa Korpus pod skrzydłami agencji M-ART

Artur Chachlowski, Reaktywowana grupa Korpus pod skrzydłami agencji M-ART

Od listopada 2017 roku Agencja M-ART Moniki A.Gąsiorek wchodzi w kooperację z formacją Korpus, której wielki powrót z nowym materiałem "Respekt" otwiera nową drogą w życiu zespołu.

Reaktywowana legenda Jarocina zaliczana do czołówki polskiej sceny rockowej połączy swoje siły z agencją M-ART. Długoletni management grupy Ceti, z którym po dziewięciu latach w lipcu tego roku zakończył on swoją współprace, będzie teraz pracować na rzecz Korpusu, co też odnotowuje z ogromna satysfakcją: 

- Wierzę w Korpus i wiem, że na polskim rynku jest puste miejsce, które czeka właśnie na nich, na ich powrót i muzykę, na ich szczerość i profesjonalizm, którego często brakuje wielu polskim zespołom z gatunku hard rock czy metal. Korpus to połączenie ogromnej wrażliwości z porządnym hardrockowym kopem w naszym stylu. Jestem pewna, że wielu fanów doceni powrót Korpusu, bo tej kapeli zwyczajnie brakuje na naszym rynku od lat. Jestem pewna, że przekonają wielu miłośników rocka do siebie tak samo jak zrobili to przed laty, gdy słuchały ich i podziwiały tysiące. Ale to nie tylko resentymenty, to zwyczajnie świetna kapela, przekonajcie się o tym sami  - przekonuje manager.

Nowy materiał grupy Korpus doczekał się już wielu znakomitych recenzji i zasługuje on na uwagę miłośników prawdziwego polskiego ciężkiego grania, o czym możecie przekonać się między innymi słuchając i oglądając znakomity klip do utworu zatytułowanego "Tajemnice":

MLWZ album na 15-lecie