Kontakt

Artur Chachlowski

Adres dla wykonawców zainteresowanych przesłaniem materiałów promocyjnych:

Mały Leksykon Wielkich Zespołów
MLWZ.PL
ul. Pszona 12/15
31-462 Kraków
attn. Artur Chachlowski

W sprawach dotyczących audycji prosimy kontaktować się z Arturem Chachlowskim: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje, recenzje i materiały do publikacji na portalu prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Współpraca:

Z wielką chęcią przyjmiemy w nasze szeregi osoby, które chcą podzielić się z innymi swoimi refleksjami na temat słuchanych płyt. Jeśli znasz się na muzyce okołoprogresywnej oraz cieszy Cię pisanie o niej, napisz do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i zostań jednym z recenzentów! 

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!