Zbliża się premiera nowego albumu The Ryszard Kramarski Project

Artur Chachlowski, Zbliża się premiera nowego albumu The Ryszard Kramarski Project

Dokładnie 20 lat temu został wydany  pierwszy album projektu Framauro pt. "Etermedia". Było to jednocześnie pierwsze wydawnictwo  firmy Lynx Music. Płyta  powstawała dla zabawy i nigdy nie było planowane jej oficjalne wydanie.

Stało się jednak inaczej. Album ukazał się we wrześniu 1998 roku w ilości 500 sztuk, a większość nakładu została sprzedana w Japonii i Francji.

Ryszard Kramarski: "Album "Etermedia" miał wiele wad typowych dla muzyków amatorów zaczynających swoją przygodę z nagrywaniem w domowym studiu. Dlatego wiele razy myślałem, żeby nagrać go jeszcze raz zmieniając aranżacje, zostawiając jednak melodie i główne tematy muzyczne .

Nadszedł właśnie ten czas! 20. urodziny Lynx Music są idealnym pretekstem, żeby przypomnieć muzykę Framauro z płyty która „stworzyła” wydawnictwo Lynx Music i przyczyniła się do powstania zespołu Millenium.

Dźwięki z przeszłości znów powróciły w nowej aranżacji mocno różniącej się od oryginału i do tego w języku angielskim!

Osiem utworów narodziło się na nowo i dla wielu z Was będą to zupełnie nowe dźwięki, a dla starszych fanów progrocka będzie to podróż w przeszłość.

Album „Sounds from the past” został nagrany w tym samym składzie personalnym, co pierwszy album "The Little Prince", czyli przez skład: Karolina Leszko, Marcin Kruczek, Paweł Pyzik, Grzegorz Fieber i Ryszard Kramarski.

Planowałem z tymi muzykami co prawda nagrać płytę inspirowaną kolejną znaną książką, ale 20. urodziny Lynxa wszystko zmieniły. Do książki jeszcze powrócę! Pozostaje mi tylko zaprosić Was do wysłuchania „Dźwięków z przeszłości”. Premiera 22 września!"

Skład:

Ryszard Kramarski – keyboards , acoustic guitar

Karolina Leszko – vocals

Marcin Kruczek – guitars

Paweł Pyzik – bass

Grzegorz Fieber – drums & percussion

Tracklista:

1.Visionary Of Heaven

2.These All Paparazzis

3.The Technology Trap

4.The Fairly Tales Of A Stranger

5.Welcome To My Channel !

6.Please Stop The Time

7.We Know Nothing

8.Sounds From The Past

 

Oficjalny trailer na kanale YouTube:

MLWZ album na 15-lecie