D Project

Memoriał Jona Lorda po raz dziesiąty już 21 października

Artur Chachlowski,

Jubileuszowa edycja Memoriału Jona Lorda to powrót zespołu Made in Warsaw do warszawskiego klubu Hybrydy. To także okazja do spotkania z purpurową magią i wieloma wspaniałymi muzykami i wokalistami.

Ultramelodyjne riffy gitarowe, przesterowane organy Hammonda, moc i energia sekcji rytmicznej, charyzmatyczny wokal – to wszystko charakteryzowało Deep Purple w latach 70.Powracamy do tego klimatu, oddając hołd niczym nieskrępowanej wolności artystycznej tamtych lat.

Jak zwykle przygotowaliśmy multum niespodzianek repertuarowych. Pojawią się utwory, których na próżno szukać w setlistach koncertowych Deep Purple. Za to obowiązkowe klasyki - wśród nich Black Night, Hush, czy Smoke on the water – zyskają nowe odcienie dzięki udziałowi gości specjalnych. Na scenie Hybdryd pojawią się m.in. Grzegorz Kupczyk (CETI), Andrzej Zieliński (Skaldowie), Krzysztof Sokołowski (Nocny Kochanek) czy Sierściu (4szmery) – informacje o kolejnych gościach podajemy na bieżąco w wydarzeniu na Facebooku.

Dla słuchaczy mamy także jubileuszową niespodziankę – na koncercie swoją premierę będzie miał utwór „Chory Sen”, autorska kompozycja nagrana specjalnie na tę okazję.

Zapowiada się więc tradycyjnie „Purpurowa Noc” w najlepszym wydaniu!

21.10.2021

Hybrydy

Warszawa

Start: 20:00

Bilety w przedsprzedaży (45 zł) dostępne na ticketpro.pl, goout.pl, ebilet.pl oraz w klubie Hybrydy

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/555306429185182

lord memoral 830

MLWZ album na 15-lecie