Styczniowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Artur Chachlowski, Styczniowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży
 
Według wydawniczego kalendarza mamy już rok 2022! Do kiosków trafiło właśnie styczniowe wydanie magazynu Metal Hammer. Na okładce jest tym razem wokalista formacji Zeal & Ardor. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Zaintrygował mnie występ Zeal & Ardor na Metal Hammer Festival w 2017 roku. Zespół grał wówczas jeszcze na początku stawki, ale mam wrażenie, że nowy album, który ujawni się na początku roku, wywinduje Szwajcarów na wyższy poziom. Więcej dowiecie się z rozmowy z intrygującym liderem Zeal & Ardor.”

Tradycyjnie w styczniowym numerze podsumowujemy mijający rok - swoje typy na najlepsze płyty oddali regularni współpracownicy pisma. Polecamy stałą rubrykę Za Progiem oraz także wywiad-rzekę z legendarnym wokalistą zespołu Whitesnake - Davidem Coverdalem, rozmowy z Exodus, Unleashed, Suffocation i Magnum, a z naszego rodzimego podwórka wywiady z muzykami  Jadu, Krzty, LaNinia i Profeci.

Uwaga - do części nakładu dołączono płytę CD z najnowszymi utworami zespołów, które ostatnio zwróciły uwagę redakcji ‘Młotka’. 

MLWZ album na 15-lecie