D Project

Premiera płytowa zespołu &INNI

Artur Chachlowski, Premiera płytowa zespołu &INNI

Zespół &inni (czyt. „i inni”) został założony w kwietniu 2009 roku z inicjatywy Pawła Śniadego (teksty i wokal) oraz Krzysztofa Kalkowskiego (perkusja). Grupa zarejestrowała kilka materiałów demo wraz z teledyskami i zagrała wiele doskonale przyjętych koncertów na terenie całego kraju (m.in. przed AcidDrinkers i Proletaryatem).

Wreszcie, gdy w roku 2017 ukształtował się ostateczny skład zespołu, zapadła decyzja o nagraniu niezależnej płyty p.t.: „M.IN.”

Dosadne teksty i ostry wokal Śniadego w połączeniu z postpunkowym uderzeniem reszty składu nie zostawiają suchej nitki na odbiorcach. Grają szczerze, autentycznie i z potężną energią. Prawdziwy dynamit. Prawdziwy przekaz.

Prace nad debiutancką płytą zakończyły się pod koniec roku 2018. Materiał został nagrany „na setkę”, a miksem i masteringiemzajął się przyjaciel grupy –Michał Chojnacki.Album „m.in..” jest zbiorem utworów z całego okresu działania grupy. Płyta jest dystrybuowana tylko i wyłącznie w formie cyfrowej na YT, Spotify, TidalorazDeezer.

Aktualny skład zespołu:

Kordian Borowczyk –bas

Krzysiek Kalkowski –perkusja

Szymon Kędzierski – gitara

Paweł Śniady –wokal, teksty

Teledysk do utworu „BPM” https://www.youtube.com/watch?v=EIe7BNyilEs

MLWZ album na 15-lecie