D Project

Kwiat Jabłoni zdradza wszystkie szczegóły dotyczące nowego albumu

Artur Chachlowski, Kwiat Jabłoni zdradza wszystkie szczegóły dotyczące nowego albumu

Nowy album Kwiatu Jabłoni zatytułowany "Mogło być nic" ukaże się dokładnie dwa lata po premierze debiutanckiej płyty - 5 lutego 2021 roku. Znajdzie się na nim jedenaście premierowych kompozycji.

Teledysk do tytułowego singla został wyświetlony w serwisie YouTube już ponad 1,5 miliona razy. Młodzi muzycy tym razem nad całością pracują z jednym z najlepszych polskich producentów - Wojtkiem Urbańskim. 

Lista utworów:

 1. Buka

 2. Mogło być nic

 3. Drogi proste

 4. Byle jak

 5. Nie ma mnie

 6. Kometa

 7. Zaczniemy od zera

 8. Maska

 9. Bankiet

 10. Wyjście z bankietu

 11. Przezroczysty świat

Bonus track:

 1. Idzie zima

Album "Mogło Być Nic", już teraz można zamówić w preorderze pod tym adresem: https://kulturalnysklep.pl/search.php?text=kwiat-jabloni


Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Teledyski: 

Mogło być nic: https://youtu.be/MlInnWzYiZo

Dziś późno pójdę spać: https://youtu.be/FWDXwrgdm9w

Niemożliwe: https://youtu.be/wj5e-ur03f4

Wodymidaj ft. Ralph Kaminski: https://youtu.be/InME0wn4Fnw

Nic więcej: https://youtu.be/wBkL-eg2Dj8

Dzień dobry: https://youtu.be/tu6vPd--Wdk

Wzięli zamknęli mi klub: https://youtu.be/j2xw3Va8JHA


Facebook: www.facebook.com/kwiatjabloni

YouTube: www.youtube.com/c/KwiatJabloni

Instagram: https://www.instagram.com/kwiatjabloni/

MLWZ album na 15-lecie