Sound'n'Grace prezentuje nową wersję utworu ,,Skrzydła''

Artur Chachlowski, Sound'n'Grace prezentuje nową wersję utworu ,,Skrzydła''

Sound 'n'Grace prezentują nową wersję utworu "Skrzydła". Klip zarejestrowany podczas live sesji w Kościele Bernardynów na warszawskiej Sadybie można zobaczyć po rozwinięciu newsa.

 

Utwór „Skrzydła” to wzruszająca ballada autorstwa Josefa Hedingera, do której tekst napisali Ania Żaczek-Biderman, Kamil Mokrzycki i Arek Klusowski, a razem z Sound’n’Grace zagrał Tomasz Świerk. Wersja zarejestrowana na żywo w Kościele Bernardynów w Warszawie jeszcze bardziej uwypukla gospelowe brzmienia, które podkreślają moc przesłania, jakie niesie piosenka.

O przesłaniu utworu tak mówią Sound'n'Grace: "Czasem zapominamy, że sami mamy skrzydła. Możemy stać się dla siebie lub kogoś aniołem tu na ziemi... każdy z nas jest potrzebny i ważny - każdy, nawet po ciężkim czasie, może znów wzbić się w górę i polecieć, gdzie wzrok nie sięga... Są rzeczy, które przeżywamy bardzo mocno, a których nie widać na zewnątrz, bo to, co czujemy, jest tylko w nas. Tym utworem chcemy dodać otuchy, zasiać ziarnko nadziei... pomóc znaleźć swoje skrzydła".

Utwór "Skrzydła" w oryginalnej wersji znalazł się na wydanej w ubiegłym roku płycie "Początek". Wraz z opublikowaniem nowego albumu Sound'n'Grace otworzyli nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu album nosi tytuł "Początek".

Jak mówi zespół: "Zamknijcie oczy, zajrzyjcie w głąb siebie, utulcie rozedrgane emocjami serce i wsłuchajcie się w wewnętrzny głos, w muzykę, która gra w duszy. Ona pokaże właściwy kierunek".

"Początek" to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Idealnych na trudne czasy... Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii! Album jest dostępny w sprzedaży pod tym linkiem:

http://bit.ly/SNGPocz

MLWZ album na 15-lecie