Terrific Sunday zagra w Krakowie

Artur Chachlowski,

Zespół Terrific Sunday zagra 27 lutego w krakowskim klubie Piękny Pies.

Terrific Sunday rozpoczął swoją podróż w Poznaniu wiosną 2013 r. Grupa porusza się w obrębie szeroko pojętej muzyki alternatywnej, łącząc rockowe riffy ze zgrabnymi refrenami. Zadebiutowali wydanymi własnym sumptem EP-kami „Terrific Sunday” i „Tonight”, które zostały ciepło przyjęte zarówno przez słuchaczy, jak i krytyków. To zainteresowanie oraz dobre koncerty podczas konkursów na festiwalach w Węgorzewie i Jarocinie pomogły w podpisaniu kontraktu z wytwórnią Sony Music Poland. Pierwszy longplay zespołu zatytułowany „Strangers, Lovers” ukazał się 9 października 2015 r. i promowały go single „Bombs Away” i „Streets Of Love”. Album wyprodukował Marcin Bors, który współpracował m.in. z takimi formacjami jak: Hey, Lao Che, Muchy, Pogodno.

Zespół miał już okazję zaprezentować się na kilku dużych festiwalach: Behind The Trees, Open'er, Orange Warsaw Festival.

A już w lutym rozpocznie się pierwsza trasa koncertowa Terrific Sunday „Strangers On Tour”, podczas której muzycy odwiedzą blisko 20 miast.

Terrific Sunday to: Piotr Kołodyński – wokal, gitara, Stefan Czerwiński – bas, gitara, Maks Mikulski – gitara i Artur Chołoniewski - perkusja.

TERRIFIC SUNDAY

Kraków – 27.02.2016 –  Klub Piękny Pies ul. Bożego Ciała 9
Otwarcie wejść: 19:00 Start: 20:00
Bilety przedsprzedaż 20zł, w dniu koncertu 25zł

Bilety wyłącznie z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce

Link do FB (wydarzenie) : https://www.facebook.com/events/938065586269682/

Image


 
MLWZ album na 15-lecie