Lucius prezentuje nowy wideoklip

Artur Chachlowski,

Image„Something About You”  to nowy singiel zespołu LUCIUS, który ukaże się na drugim krążku formacji „Good Grief”. Oto teledysk do utworu: http://www.youtube.com/watch?v=18x5E-3yA8M Za realizację klipu odpowiedzialna jest pochodząca z LA Mimi Cave, której prace były prezentowane w ramach Los Angeles Film Festival oraz San Francisco International Film Festival.

„Utworem „Something About You” chcieliśmy podnieść na duchu naszych najbliższych, którzy w ostatnim czasie przechodzili dość trudny okres. Teledysk jest wizualnym odzwierciedleniem głębszego przekazu, że nic nie jest do końca takie, jakie nam się wydaje zwłaszcza na pierwszy rzut oka” – mówi LUCIUS.

Longplay „Good Grief”  trafi do sprzedaży 11 marca nakładem wytwórni Play It Again Sam. Produkcją krążka zajął się Shawn Everett (Weezer, Alabama Shakes) wraz z zespołem i Bobem Ezrinem (Alice Cooper, Kiss, Pink Floyd), a za miksy odpowiedzialny jest Tom Elmhirst (Adele, Beck). Nowy album jest następcą dobrze przyjętego debiutu "Wildewoman"  z 2013 r. 

MLWZ album na 15-lecie