Nowy album Richarda Ashcrofta już za dwa tygodnie

Artur Chachlowski

ImageRichard Ashcroft powraca z nowym solowym projektem. Krążek „These People”  będzie miał premierę już 20 maja i jest to pierwszy album byłego lidera The Verve od 6 lat. Artysta opublikował już dwa single z nadchodzącego wydawnictwa. Pierwszego z nich,  „This Is How It Feels”  można posłuchać tutaj:

http://po.st/ThisIsHowItFeels

natomiast najnowszego, „Hold On” pod poniższym linkiem:

https://youtu.be/e78MsH5X7NY

Materiał na płytę został zarejestrowany w Londynie, a za jego produkcję odpowiedzialny jest sam Ashcroft oraz Chris Potter. Artysta do współpracy nad albumem zaprosił Wila Malone’a, z którym pracował przy jego poprzednich projektach („The Verve A Northern Soul”, „Urban Hymns”, „Alone With Everybody”). 

„Eksperymentowaliśmy z nowoczesnym i starym sprzętem, starając się wydobyć nowe warstwy i brzmienia, które mogły by towarzyszyć starożytnej sztuce”  - mówi Ashcroft.

Tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:

1.  Out Of My Body

2.  This Is How It Feels

3.  They Don’t Own Me

4.  Hold On

5.  These People

6.  Everybody Needs Somebody To Hurt

7.  Picture Of You

8.  Black Lines

9.  Ain’t The Future So Bright

10. Songs Of Experience

Album „These People” będzie dostępny w Polsce 20 maja dzięki Mystic Production.

MLWZ album na 15-lecie Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.