Coria: letnia trasa w ramach Festiwalu Kolorów

Artur Chachlowski,
Festiwal Kolorów to jedna z największych tras muzycznych - 9 dużych plenerowych koncertów w całej Polsce, które swoją atrakcyjnością przyciągają tysiące ludzi. W tym roku jego częścią będzie zespół Coria!
Trasa tegorocznej edycji festiwalu odbędzie się w następujących miastach:
21.05 Warszawa
27.05 Lublin
4.06 Wrocław
11.06 Kraków
18.06 Katowice
24.06 Poznań
02.07 Łódź
09.07 Gdańsk
23.07 Rzeszów
------------------------
A już wkrótce Coria otworzy jedyny polski koncert formacji Tyler Bryant & the Shakedown. Amerykanie wpadną do Polski na kameralny koncert w katowickim klubie Katofonia będący przerywnikiem trwającej właśnie wspólnej trasy z AC/DC. Koncert z Corią będzie znakomitym połączeniem młodości, energii i porcji solidnej rockowej muzyki. Trzeba tam być:
TYLER BRYANT & THE SHAKEDOWN  + Coria
20.05.2016
Katowice, Katofonia
Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00
Ceny biletów: 40 PLN
Bilety w sprzedaży na stronach:
www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepie MMP http://shop.metalmind.com.pl/68,bilety_22,pl.html
Coria wydała jesienią bardzo dobry drugi studyjny album „Kwestia czasu”. To następca bardzo ciepło przyjętego krążka „Teoria splątania”, którym w 2014 roku ten młody zespół z Jastrzębia Zdroju zadebiutował na muzycznej scenie. Zespół powstał z połączenia byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz Must Be The Music - Tomasza Mrozka. Pierwszym wspólnym nagraniem był wydany w 2013 roku singiel "Niepokój". Pomimo młodego wieku muzyków zespół ma bogatą historię sceniczną ale najważniejszym jak dotąd koncertem jest ten z czerwca 2014 roku. Zespół wygrał wówczas konkurs ‘Life On Stage’, którego nagrodą było zagranie koncertu na jednej scenie m.in. z Soundgarden i Ericem Claptonem! Jesienią ubiegłego roku zespół otworzył polski koncert zespołu Europe. Aktualnie gra w całej Polsce koncerty wspierające promocję swojej najnowszej płyty.
Rock’n’rollowy kwartet Tyler Bryant & the Shakedown póki co podbił serca fanów w Stanach Zjednoczonych. Bez względu na to, czy grają w obskurnych klubach, czy towarzyszą Jeffowi Beckowi albo ZZ Top, czy też otwierają koncert Aerosmith, są niezwykle dumni mogąc grać głośną, rockową muzę, dając z siebie wszystko bez względu na rodzaj sceny, na której przyszło im stanąć. W ostatnim czasie zespół odnotował kolejny sukces w karierze. Na europejską trasę wybierze się nie z kim innym, tylko z gigantem hard rocka – australijskim zespołem AC/DC! To wielki prestiż dla młodych muzyków, którzy do tej pory byli znani przede wszystkim za oceanem. W przerwie trasy z AC/DC, Tyler Bryant i spółka wpadnie na jeden dzień do Polski. Zdecydowanie warto zobaczyć ich kameralny występ w katowickiej Katofonii bo tylko teraz mamy okazję zobaczyć ich na odległość wyciągniętej ręki! Jeśli ich dalsza kariera będzie rozwijać się w tak szybkim tempie to wkrótce nie będzie to możliwe.
Image
MLWZ album na 15-lecie