Nick Cave & The Bad Seeds: "One More Time With Feeling" już w sklepach

Artur Chachlowski

Od dziś w na półkach sklepowych znaleźć można film „One More Time With Feeling”. Obraz to dokument opowiadający o okolicznościach powstawania płyty „Skeleton Tree” - szesnastego studyjnego albumu Nicka Cave'a & The Bad Seeds. Wydawnictwo ukazało się w formatach DVD i Blu-Ray 2D oraz Blu-Ray 3D. Każdy z formatów zawiera dwie płyty - film oraz dodatkowy materiał, który nie był wcześniej prezentowany.

Z okazji premiery zespół udostępnił niepublikowany dotąd fragment filmu, wiersz zatytułowany "Steve McQueen": http://smarturl.it/OMTWFSteveMcQueen   

Film, którego reżyserem jest Andrew Dominik, miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, a w kinach został pokazany 8 września 2016r., dzień przed premierą płyty „Skeleton Tree”.   „One More Time With Feeling” to pierwszy czarno-biały, nie animowany film, nagrany w 3D.

W ramach tegorocznej trasy Nick Cave & The Bad Seeds wystąpią na jedynym koncercie w Polsce - 24 października na Torwarze w Warszawie.

MLWZ album na 15-lecie Festiwal Rocka progresywnego w Toruniu: znamy wykonawców Mostly Autumn Weekend 2026 Zespół Rush wystąpi w Krakowie Airbag w Polsce na trzech koncertach w listopadzie 2026 Red Box na trzech koncertach w Polsce