Closterkeller, Agressiva 69, Batalion D'Amour i Undertheskin w krakowskim Zaścianku

Artur Chachlowski, Closterkeller, Agressiva 69, Batalion D'Amour i Undertheskin w krakowskim Zaścianku

Już w najbliższy piątek i sobotę zapraszamy do krakowskiego klubu Zaścianek na dwudniową imprezę koncertową B4K, w ramach jesiennej trasy koncertowej „Abracadabra Viridian Tour 2017” promującej nowy album Closterkeller –„VIRIDIAN”. Po sześciu latach od ostatniego krążka ”Bordeaux”, zespół nagrał kolejny, dziesiąty album studyjny. Oficjalna premiera albumu „VIRIDIAN” miała miejsce 22 września 2017 roku.

Jest to pierwsze studyjne wydawnictwo w nowym, odmłodzonym składzie, gdzie w studio zadebiutował m.in. syn Anji Orthodox , perkusista Adam Najman. Obok nich zespół tworzą: klawiszowiec Michał Rollinger, basista Aleksander Gruszka, oraz nowy, młody gitarzysta Michał Jarominek.

O nowym wydawnictwie liderka zespołu Anja Orthodox mówi: „To kolejna kolorowa płyta tym razem w zieleni, kolorze życia i nadziei. Część utworów na Viridian jest uporządkowaniem przeszłości, a część zupełnie nowych powstałych już w tym odmłodzonym składzie i te są moim zdaniem najlepsze co mnie bardzo cieszy. Przez to płyta jest szalenie zróżnicowana muzycznie od utworów miękkich do mocno rockowych. W tekstach poruszyłam głównie temat walki ognia z wodą gdyż w taki sposób toczyło się moje życie w ostatnich latach ale są też dwa teksty takie społeczno-polityczne oraz klimaty bajkowo-oniryczne czyli też duża różnorodność”.


B4K: CLOSTERKELLER, Agressiva 69, BATALION D'AMOUR, Undertheskin

9.12:
40 zł - przedsprzedaż;
50 zł - w dniu koncertu;

8.12:
25 zł - przedsprzedaż;
30 zł - w dniu koncertu;

DWA DNI:
50 zł - przedsprzedaż;
70 zł - w dniu 8.12

https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/bands-for-kids/

https://www.ticketpro.pl/muzyka/2234947-bands4kids-b4k-day-2.html

https://www.ticketpro.pl/muzyka/2234917-bands4kids-b4k-karnet.html

Agressiva 69:

Prekursorzy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce zespół rockowo industrialny. Ich pierwszy album, „Deus Ex Machina” został wydany w 1992 roku przez SPV Poland. Był czymś zupełnie nowym na polskim rynku muzycznym, a Agressiva nie musiała długo czekać na zainteresowanie. Występowała na największych scenach w Polsce i Europie z takimi gwiazdami jak Prodigy, Paradise Lost, New Model Army, The Mission, Front 242, Marc Almond, Alphaville i innymi. Takie osobowości jak Martin Atkins (legendarny perkusita PIL, Killing Joke, Nine Inch Nails, Pigface) czy Wayne Hussey (The Mission, Sisters of Mercy) wzięły udział w nagraniach wydanego w 2005 roku albumu “In”, uznawanego za najlepszy jak do tej pory album Agressivy.

Batalion d'Amour:

Zespół grający melodyjnego rocka. W 2016 roku grupa powróciła na polską scenę muzyczną z bardzo wysoko ocenioną przez media i środowisko muzyczne płytą „Fenix”, dystrybuowaną w Europie, USA i Japonii; jest to szósty krążek w dyskografii formacji. To, co wyróżnia zespół, to niesamowita energia, którą przekazują publiczności podczas koncertów, głównie za sprawą ekspresyjnej wokalistki, która zaraża swoją żywiołowością.

Ceny biletu: 9.12: 40 zł - przedsprzedaż / 50 zł - w dniu koncertu; 8.12: 25 zł - przedsprzedaż / 30 zł - w dniu koncertu; DWA DNI: 50 zł - przedsprzedaż / 70 zł - w dniu 8.12.

b4k kopia

 

MLWZ album na 15-lecie