Amarela i Delgado na trasie koncertowej w naszym kraju

Artur Chachlowski,
Wspaniały hiszpański duet Anny Amarela - Miguelo Delgado już w lutym 2018 roku pojawi się na koncertach w Polsce. Zapraszamy do wspaniałej podróży po krainie międzynarodowych hitów w czterech językach od bossanova po jazz,  soul, fado,chillout,  chanson francaise i bolero.
 
Daty:

27.01.Katowice-Old Timers Garage

28.01. Nikiszowiec-Śląska Prohibicja

29.01.MOK Żory

30.01.Katowice Bazylika Panewnicka -koncert kolędy świata

31.01.Ruda Sląska - Druid

1.02. Kraków-Piwnica Pod Baranami

2.02. Bielsko-Metrum Jazz Club

3.02 .Katowice-Old Timers Garage plus goście

4.02. Opole - Państwowa Szkoła Muzyczna

------------------

Urodzona w Brazylii i wykształcona w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Francjji, Anny Amarela, od piętnastu lat z powodzeniem występuje na scenach całego świata. Doskonale czuje się w takich dziedzinach jak jazz,  freestyle,  triphop, improwizacja wokalna, eksperymentalny flamenco rock, fado. Anny Amarela współpracowała  z  wieloma  znanymi  muzykami,  wytwórniami  płytowymi, prowadziła warsztaty muzyczne, jest twarzą marki EL TALLER DE LA VOZ LIBRE.

Miguelo Delgado  to gitarzysta i kompozytor  pochodzący z  pięknej Sevilli. W swym bogatym dorobku artystycznym ma cztery autorskie płyty,  ogromną ilość  koncertów , występów  telewizyjnych  festiwalowych.  Współpracował z takimi sławami jak:  John Scotfield,  Philip Catherine, Bill Friselli,  Jordy Rossy, Paul Gill, Miguel Casany, Izrael Sandovan czy Miguel Vargas.
 
Warto tez wspomnieć o wspólnym występie w ramach autorskiego projektu Ritmo & Cambio w Central Theatre w Sewilli w listopadzie 2013 roku, który to wystep uświetnili swiatowej sławy muzycy: John Blackwell (gitarzysta Prince i Justina Timberlake ) oraz Benn Grebb.
 
Koncert Duetu AMARELA & DELGADO  będzie wspaniałym przeżyciem. Uslyszycie największe przeboje światowe, standardy, utwory, które znają wszyscy!
 
 
Amarela 830
 
MLWZ album na 15-lecie