Już pojutrze Elder wystąpi w naszym kraju

Artur Chachlowski,

4 maja br. Elder zagra w warszawskiej Hydrozagadce. Dzień wcześniej zespół wystąpi w krakowskim klubie Zaścianek.

To będą pierwsze klubowe występy amerykańskiego trio w Polsce od 4 lat. W Warszawie towarzyszyć im będą King Buffalo i Weedpecker, a w Krakowie King Buffalo oraz Stonerror. 

Na polskich koncertach i podczas zbliżającej się trasy Elder będzie promować swój najnowszy album "Reflections of a Floating World", ale nie zabraknie też utworów z "Dead Roots Stirring" i "Lore".

Bilety z drugiej puli w przedsprzedażowej 55 zł są cały czas dostępne TUTAJ. W dniu koncertu bilety będą sprzedawane na bramce w cenie 65 zł. 
Na koncert w Krakowie zostały już tylko bilety z ostatniej puli w cenie 70 zł. Bilety do kupienia przez GoOut.pl.

Elder (USA, Stickman Records) - nie wymagają wstępu, ale zrobię go dla tych którzy ostatnie 10 lat przesiedzieli pod kamieniem. Elder w tym czasie pokonali długą drogę, od stoner/doomowego mantrowania po ostatnie, psych/prog granie mocno nasycone latami '70. Wymagający, niebanalni, porywający. 

King Buffalo (USA, Stickman Records) - nowojorskie trio na pograniczu psychedelii, ciężkiego bluesa i stonera, zabierze Was w typowo amerykański trip 

Weedpecker (PL, Stickman Records) - lepiej w psych/prog i dziwne loty w Polsce nie potrafi nikt. W tym roku miała premiera ich nowa płyta "III", która ukazała jeszcze lżejsze, jeszcze ciekawsze i jeszcze bardziej tripowe oblicze dzięciołów.

elderwwarszawie 830

MLWZ album na 15-lecie