Dziś debiut płytowy zespołu Nocne Boogie

Artur Chachlowski, Dziś debiut płytowy zespołu Nocne Boogie

Dzisiaj ukazuje się debiutancki album zespołu Nocne Boogie, a pierwszym singlem promującym to wydawnictwo został wybrany utwór „Easy Rider”. W stacjach radiowych zadebiutował w poniedziałek 30. kwietnia 2018r. i jest dostępny też na portalu Youtube.

Nocne Boogie to kapela związana od początku działalności z legnickim garażowym rockiem. Zespół założył w 1989 roku gitarzysta i tekściarz Eryk, który na początku lat 80-tych był liderem punk rockowej grupy Strefa Destrukcji. Wspierają go dwaj znakomici muzycy z Bolesławca: basista Sławek Zimkiewicz (współtwórca festiwalu Blues Nad Bobrem) i perkusista Tomek Bubieńczyk.

Artyści o płycie: „Oddajemy w Wasze ręce płytę, na którą my sami bardzo długo czekaliśmy. Wsłuchując się w każdy numer, odnajdziecie wpływy takich wykonawców, jak Muddy Waters, John Lee Hooker, Bo Diddley, ZZ Top, AC/DC, Rolling Stones, a nawet Ramones. Słuchajcie tej muzyki, przytupujcie przy ostrych numerach i zamyślcie się choć na chwilę słuchając „Małej Moskwy”.

Najbliższe koncerty:

30.06.2018 Zittau (Niemcy)

18.08.2018 Bolesławiec, Dni Ceramiki

Płytę nagrano w składzie:

Eryk – gitara, śpiew

Sławek „Zipek” Zimkiewicz – bas, śpiew

Tomek Bubieńczyk – perkusja

Nagrania zrealizowano w studiach w Legnicy

Realizacja dźwięku, miks, mastering: Nocne Boogie

Produkcja muzyczna: Nocne Boogie

Projekt graficzny: Agencja Reklamowa LEDA

Wydawca, promocja:

Robert Grześkowiak – kom. 721 288 251, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dystrybucja – Rockers Pro:

Rafał Kwiatkowski – kom. 664 060 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z zespołem:

Darek Stanko – kom. 602 673 014, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nocneboogie.pl, facebook.com/nocneboogie

Teledysk do utworu "Easy Rider" można obejrzeć tutaj:

MLWZ album na 15-lecie