Radioslam nadzieją muzyki rockowej według miesięcznika Teraz Rock

Artur Chachlowski, Radioslam nadzieją muzyki rockowej według miesięcznika Teraz Rock

Jak co roku, najdłużej funkcjonujący na polskim rynku magazyn Teraz Rock opublikował podsumowanie ubiegłych 12 miesięcy. W kategorii „Nadzieja tu” (czyli polscy Artyści) redaktorzy pisma wyróżnili zespół Radioslam.

RADIOSLAM w tym podsumowaniu zajęli siódme miejsce, dzieląc top z takimi wykonawcami jak m.in. Cheap Tobacco, Kasia Lins, Superhuman Like Brando czy Siksa. Należy dodać, że RADIOSLAM jest są jedynymi wykonawcami w tym zestawieniu, którzy nie mają jeszcze w dorobku pełnego albumu! Świadczy to o tym, że dziennikarze muzyczni zachwycili się singlami zespołu oraz pokładają wielkie nadzieje (jak sama nazwa kategorii wskazuje) w przyszłość tercetu.

RADIOSLAM faktycznie mieli bardzo udany poprzedni rok. Świetne single, które rotowały w stacjach radiowych (m.in. na liście TURBO TOP Antyradia), ale przede wszystkim, granie na żywo, które sprawia zarówno muzykom jak i publiczności ogromną frajdę. Zespół zagrał w tamtym roku m.in. na festiwalach w Jarocinie i Cieszanowie. RADIOSLAM można było również usłyszeć i zobaczyć podczas zagranicznych festiwali, choćby na czeskim Rock For People, ukraińskim Woodstocku czy serbskim Indirekt Showcase Belgrade.

Ten rok również zapowiada się bardzo intensywnie dla RADIOSLAM – planowane są koncerty w Polsce i zagranicą, usłyszycie też trochę nowej muzyki zespołu, jak zwykle obfitującej w czad i rock’n’roll! Zespół informuje na bieżąco o nowych wydarzeniach na swoim fanpage’u: https://www.facebook.com/radioslam/

MLWZ album na 15-lecie