Zespół Rebeka powraca z nowym, gitarowym singlem

Artur Chachlowski, Zespół Rebeka powraca z nowym, gitarowym singlem

Zespół Rebeka powraca z nowym, gitarowym i polskim singlem „Fale” pochodzącym z albumu zatytułowanego "Post Dreams". Teledysk jest do obejrzenia po rozwinięciu niniejszego newsa.

 "Post Dreams" to prawdopodobnie najbardziej piosenkowa płyta Rebeki. "Staraliśmy się zawrzeć w niej mnóstwo różnorodności.  Z jednej strony wydaje się utkana z delikatnych ornamentów, z drugiej strony uderza potężną falą przesterowanych gitar i ciężkich bębnów. Zdecydowaliśmy się wprowadzić nieco nowości do naszego stylu komponowania i zaprosiliśmy do współpracy gitarzystę, trębacza oraz kwartet smyczkowy. Na płycie znalazły się trzy utwory po polsku: ”Fale”, „Zachód” oraz Światła”, już się nie możemy doczekać aż je Wam zaprezentujemy na żywo”. – mówi duet Rebeka.

Album ukaże się 22 Lutego nakładem wydawnictwa Agora.

Z okazji nowego wydawnictwa Rebeka wyrusza w trasę koncertową, tym razem jako TRIO! Na koncercie usłyszycie materiał z nadchodzącej płyty, jak i przearanżowane hity z dwóch poprzednich krążków oraz dawno nie słyszane kawałki takie jak ‚555’ czy ‚Fail’.

MLWZ album na 15-lecie