Acid Drinkers: box '1990 - 2000' już w sprzedaży

Artur Chachlowski,  Acid Drinkers: box '1990 - 2000' już w sprzedaży

Zestaw 11 płyt studyjnych legendy polskiej sceny muzycznej -Acid Drinkers, wydanych w latach 1990 - 2000 juz w sprzedaży. Płyty wzbogacone zostały o bonusy, wśród których znalazły się absolutne rarytasy, nigdy wcześniej niepublikowane kompozycje, demówki, wersje koncertowe, remiksy utworów czy też teledyski.

Acid Drinkers to formacja będąca żywą ikoną polskiego metalu. Grupa ma na swoim koncie niezliczoną liczbę koncertów, wśród których warto wymienić nie tylko udział w największych festiwalach muzycznych w naszym kraju (m.in. Metalmania, Przystanek Woodstock), ale także supporty takich zagranicznych gwiazd jak Metallica, Deep Purple, Slayer czy Megadeth. Zespół trzykrotnie był laureatem Fryderyka, w kategorii hard & heavy (1998, 2000, 2004 r.), a w 1998 roku zdobył statuetkę Złotego Bączka. Grupa od lat cieszy się uwielbieniem fanów oraz szacunkiem ze strony krytyków i uznana została przez branżę muzyczną za jedną z najlepszych polskich formacji lat 90.

Box zawiera płyty:
CD 1 - "Are You A Rebel?"
CD 2 - "Dirty Money, Dirty Tricks"
CD 3 - "Strip Tease"
CD 4 - "Vile Vicious Vision"
CD 5 - "Fishdick"
CD 6 - "Infernal Connection"
CD 7 - "The State Of Mind Report"
CD 8 - "High Proof Cosmic Milk"
CD 9 - "Varran Strikes Back - Alive!!!"
CD 10 - "Amazing Atomic Activity"
CD 11 - "Broken Head"

Wydawnictwo dostępne jest w sklepieMetal Mind Shophttps://shop.metalmind.com.pl/7266,produkt,pl.html, a także w sieci sklepów empik.

MLWZ album na 15-lecie